Як користуватися SopCast

65

SopCast це технологія розроблена для онлайн трансляції відео або аудіо матеріалів за допомогою мережі Інтернет. Особливістю даної технології є застосування принципу P2P (Peer-to-Peer). Використання P2P дозволяє передавати дані не тільки від джерела до користувача, але і від користувача до користувача. Це дозволяє створювати онлайн-трансляції, які зможуть переглядати всі бажаючі. При цьому якість трансляції не буде знижуватися зі збільшенням кількості глядачів.

Переваги системи SopCast перед аналогами:

  • Відсутність зависань відео, плавна і надійна передача;
  • Відсутність докучливої реклами, яку необхідно переглянути перед отриманням доступу до каналу;
  • Простота використання.

Зараз існують SopCast клієнти під всі популярні операційні системи. Для того щоб почати користуватися програмою SopCast потрібно завантажити з офіційного сайту і встановити програму, яка призначена для вашої операційної системи. Ми розглянемо процес використання SopCast на прикладі програми для Windows.

При запуску програми ви побачите вікно з пропозицією ввести логін і пароль. Для того щоб користуватися SopCast як звичайний глядач вам не обов’язково реєструватися. Тому просто натискаємо кнопку «Login» або клавішу Enter, і програма завантажиться і без реєстрації.

Как пользоваться SopCast: вход в программу

SopCast: основне вікно програми

Після того як програма завантажиться ви побачите наступне вікно.

Как пользоваться SopCast: основное окно программы

SopCast: основне вікно програми

У верхній частині цього вікна розміщено поле «Adress». Для того щоб почати переглядати канал сюди необхідно ввести його адресу. Крім цього підключитися до SopCast каналу можна клікнувши на посилання в браузері. Такі посилання починаються з sop://. Наприклад, посилання на SopCast канал може виглядати так sop://broker.sopcast.com:3912/99811.

Після того як ви ввели адресу каналу або скористалися спеціальної посиланням, праворуч від основного вікна програми з’явиться вікно з відео-трансляцією.

Как пользоваться SopCast: просмотр видео

SopCast: перегляд відео

За допомогою кнопок під відео трансляцією ви можете відкрити відео на весь екран, поставити на паузу або змінити гучність.

Також під відео виводиться поточний статус трансляції. Тут може бути написано:

  • Connecting the channel – виконується підключення до обраного каналу;
  • Channel offline – канал недоступний на даний момент;
  • Buffering – виконується буферизація відео;
  • No peers to conneсt – немає користувачів до яких можна підключитися для отримання даних.