Як користуватися Daemon Tools Lite

103

Daemon Tools Lite є однією з найпопулярніших програм для емулювання оптичних дисків. У даній статті ми розповімо про те, як користуватися Daemon Tools Lite.

Інтерфейс програми Daemon Tools Lite дуже простий. Всі дії виконуються з одного меню, яке можна викликати за допомогою іконки в треї (на панелі поруч з годинником).

Першим пунктом меню є DAEMON Tools Lite. Данный пункт меню викликає основне вікно програми. Тут користувач може переглянути список образів дисків, які він вмонтовував у останнім часом. Також за допомогою цього вікна можна виконувати всі функції основного меню програми.

У верхній частині цього вікна розташовується «Каталог образів» і «Останні образи». З їх допомогою можна монтувати диски звичайним подвійним кліком.

У нижній частині екрана відображаються змонтовані диски. Ними можна керувати за допомогою контекстного меню.

Всі дії, які можна виконувати за допомогою вікна DAEMON Tools Lite також продубльовані в меню програми.

Розглянемо по порядку всі інші елементи основного меню програми DAEMON Tools Lite

Другим пунктом у меню йде «Створити образ диска». При виборі даного пункту меню запускається утиліта для створення образу диска.

Тут користувачеві пропонується вибрати дисковод, у який встановлений диск і вказати місце, куди буде збережений створений образ диска.

Далі йде пункт «Записати образ на диск». Для того щоб використовувати цю можливість необхідно встановити додаткову програму під назвою AstroBurn.

Основним пунктом меню є пункт «Віртуальні Приводи». З його допомогою можна додавати або видаляти приводи і монтувати образи дисків.

Для того щоб змонтувати образ диска за допомогою програми Daemon Tools Lite потрібно викликати меню Віртуальні приводи – вибрати один з встановлених приводів – вибрати пункт Монтувати привід. Після чого відкриється вікно, в якому потрібно вибрати на жорсткому диску файл образу диска.

Після того як образ буде обраний диск буде змонтований і з’явиться в системі. Після чого з ним можна буде працювати як зі звичайним диском, встановленим в оптичний привід.

Коли диск змонтовано, його можна розмонтувати за допомогою того ж меню.

Пункт меню «Налаштування» запускає вікно з налаштуваннями програми.

Тут можна налаштувати гарячі клавіші і інші можливості для інтеграції з системою.

Наступними пунктами меню є «Каталог образів» і «Останні образи» з їх допомогою ви зможете в один клік монтувати образи дисків, які недавно використовувалися.

Останніми пунктами меню є: «Купити онлайн», «Довідка» і «Вихід». Їх призначення зрозуміло з їх назви і в поясненні не потребує.