Як дивитися фільми з компютера на телевізорі

71

Переглядати фільми або домашнє відео на моніторі комп’ютера дуже незручно. Тому багато користувачів цікавляться, як дивитися фільми з комп’ютера на телевізорі. Вирішити цю проблему можна декількома способами. В даному матеріалі ми розглянемо ряд найпростіших і надійних варіантів.

HDMI

Всі сучасні телевізори підтримують підключення за допомогою інтерфейсу HDMI. Ви можете підключити свій ноутбук або комп’ютер до телевізора за допомогою HDMI кабелю і дивитися фільми з комп’ютера на телевізорі.

Как смотреть фильмы с компьютера на телевизоре

HDMI кабель

Цей спосіб дуже простий. Все що вам потрібно зробити, це з’єднати комп’ютер і телевізор з допомогою HDMI кабелю. Після цього потрібно переключитися джерело сигналу на телевізорі. Як правило, за цю функцію відповідає кнопка «Source» на пульті. Натисніть на цю кнопку і виберіть у списку HDMI.

Але подібне рішення має велику кількість недоліків. По-перше, ваш комп’ютер повинен бути оснащений HDMI виходом. Якщо такого виходу немає, можна використовувати перехідник з DVI виходу HDMI. Але в цьому випадку не буде звуку по HDMI кабелю.

Крім цього комп’ютер повинен бути розташований в межах досяжності кабелю, що не завжди можливо.

Мережевий медіаплеєр

Мережевий медіаплеєр (HD медіаплеєр) це пристрій, що підключається до телевізора за допомогою HDMI кабелю, а до комп’ютера за допомогою мережевого підключення (бездротове з’єднання Wi-Fi або Ethernet). Мережевий медіаплеєр дозволяє без проблем дивитися фільми з комп’ютера на телевізорі.

Как смотреть фильмы с компьютера на телевизоре

Мережевий медіаплеєр

Для цього достатньо відкрити доступ до папки з відео і запустити відтворення на медіаплеєрі. Мережеві медіаплеєри дозволяють відтворювати відео у всіх популярних форматах. Тому можете не турбуватися, що ваше відео не відтворюється.

Головним недоліком даного способу є необхідність підключення медіаплеєра до локальної мережі.

Вбудований медіаплеєр

Все більше сучасних телевізорів оснащуються вбудованими медіаплеєрами. Такі медіаплеєри оснащуються USB портом або навіть мережевим входом.

Використання вбудованого медіаплєєра має як переваги, так і недоліки. До переваг вбудованих плеєрів можна віднести відсутність зайвих пультів і простота використання. З іншого боку, вбудовані плеєри не підтримують всі формати відео і часто не справляються з відео файлами великого розміру.