Як додати мову в мовну панель

38

Відразу після установки операційної системи Windows на мовній панелі доступно лише дві мови: російська та англійська. Для більшості користувачів цього цілком достатньо. Але, якщо вам треба вводити текст на іншій мові (наприклад, українською), то вам необхідно додати цю мову в мовну панель. На щастя, зробити це досить легко. Зараз ми докладно розповімо про те, як додати мову в мовну панель.

Відкрийте Панель управління і перейдіть в розділ «Годинник, мова та регіон».

Далі потрібно відкрити розділ «Мова і регіональні стандарти».

откройте раздел Язык и региональные стандарты

Після цього перед вами відкриється вікно «Мова і регіональні стандарти». Тут потрібно перейти на вкладку «Мови і клавіатури» і натиснути на кнопку «Змінити клавіатуру».

нажмите на кнопку Изменить клавиатуру

Далі перед вами повинно з’явитися вікно «Мови та служби текстового вводу». Для того щоб додати мову введення на мовну панель тут потрібно натиснути на кнопку «Додати».

нажмите на кнопку Добавить

Після цього з’явиться невелике вікно для додавання мов на мовну панель. Тут потрібно відзначити ті мови, які ви хочете додати, і натиснути на кнопку «OK».

добавьте нужный язык на языковую панель

Після цього потрібно зберегти налаштування, для цього закрийте вікно «Мови і служби текстового введення» натисканням на кнопку «OK».

сохраните настройки

Інші параметри мовної панелі і мов вводу

Крім додавання мови на мовну панель, у вікні «Мови і служби текстового введення» можна внести й інші налаштування. Наприклад, ви можете змінити мову вводу за промовчанням. Для цього потрібно вибрати потрібний мова у спадному списку вгорі вікна.

выберите язык по умолчанию

Також ви можете змінити черговість мов на мовній панелі. Для цього потрібно виділити один з мов і змінити його положення за допомогою кнопок «вгору» і «вниз».

смените порядок языков на языковой панели

Якщо ви перейдете на вкладку «Мовна панель», то побачите налаштування, які відносяться безпосередньо до самої мовної панелі. Тут можна приховати мовну панель, закріпити на панелі завдань або дозволити розташовуватися в довільному місці екрана. Також тут можна включити прозорість мовної панелі і включити відображення додаткових значків.

настройте отображение языковой панели

На останній вкладці, яка називається «Перемикання клавіатури» можна змінити логіку роботи режиму Caps Lock, а також змінити клавіші відповідальна за перемикання мов введення.

другие настройки при работе с клавиатурой

Як бачимо, мовна панель має безліч різних налаштувань, що дозволяє налаштувати роботу з мовами введення так, як це зручно кожному конкретному користувачу.