Як додати мова інтерфейсу в Windows 10

43

Операційна система Windows 10 дозволяє користувачеві додати будь-яку мову інтерфейсу. Тому якщо поточний мова інтерфейсу Windows 10 відрізняється від вашого рідного, то ви можете його змінити. Нижче ви зможете ознайомитися з докладною інструкцією по додаванню нового мови інтерфейсу в Windows 10.

Отже, для того щоб додати мова інтерфейсу в Windows 10, вам необхідно відкрити Панель управління» і перейдіть в розділ «Додавання мови».

В даному розділі можна керувати налаштуваннями мови у Windows 10. Зокрема тут можна додавати нові мови. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Додати мову».

нажмите на кнопку Добавить язык

Після цього з’явиться список доступних мов. Знайдіть тут потрібний вам мову, виділіть його і натисніть на кнопку «Додати». Для прикладу ми додамо білоруську мову.

выберите язык и нажмите на кнопку Добавить

Після додавання мова з’явиться у списку мов. Далі необхідно відкрити «Параметри» для доданого мови.

зайдите в Параметры добавленного языка

Відкриваємо «Параметри» і натискаємо на посилання «Завантаження та інсталяція мовного пакета».

кликните на ссылку Скачивание и установка языкового пакета

Після цього почнеться скачування і установка обраної вами мови.

скачивание и установка выбранного языка

Після завершення установки система може попросити виконати перезавантаження. Якщо така вимога з’явиться, то перезавантажуємо комп’ютер і після перезавантаження знову заходимо в Панель керування у розділ «Додавання мови». Тут знову потрібно перейти в «Параметри» доданого мови.

еще раз перейти в Параметры

Тепер в параметрах доданого нами мови з’явилася посилання «Зробити основною мовою». Натискаємо на цю ссилку і виходимо з системи.

нажмите на ссылку Сделать основным языком

Після наступного входу в систему мова інтерфейсу буде змінено на той, який ви додали.