Як дізнатися, які програми використовують інтернет

138

Користувачі часто запитують, як дізнатися, які програми використовують інтернет. Якщо у вас не без лімітний інтернет або ви часто використовуєте підключення до інтернету за допомогою мобільних мереж важливо контролювати витрату трафіку. Інакше це може призвести до не запланованим витратам.

Багато сучасні програми починають працювати з мережею відразу після завантаження комп’ютера, тихо завантажуючи оновлення або інші дані. При цьому часто додатки роблять це без дозволу користувача. Тому для того щоб дізнатися, які програми використовують інтернет нам знадобляться спеціалізовані утиліти.

TCPView

Однією з кращих програм такого роду є TCPView. Дана програма виводить список всіх процесів, які використовую інтернет.

какие программы используют интернет

Над списком розташований ряд кнопок: Save, Resolve Addresses, Show Unconnected Endpoints, Refresh.

З допомогою кнопки Save можна зберегти список процесів з усією інформацією про них. Кнопка Resolve Addresses дозволяє включити або вимкнути отримання адрес. Якщо ця функція вимкнена, в таблиці виводяться ip адреси. З допомогою кнопки Show Unconnected Endpoints можна приховати або показати не підключені процеси.

Клікнувши правою кнопкою на будь-якому процесі можна викликати контекстне меню для цього процесу. Тут можна подивитися властивості процесу, завершити процес

NetWorx

Інший дуже зручною програмою для моніторингу витрати трафіку є NetWorx. Дана програма оснащена цілим рядом функцій для контролю програм.

какие программы используют интернет

какие программы используют интернет

Для того щоб відкрити вікно для перегляду активності програм у мережі потрібно викликати контекстне меню програми і вибрати пункт «З’єднання». Вікно нагадує програму TCPView. Тут також можна завершити роботу програми за допомогою контекстного меню.