Як дізнатися яка в мене відеокарта

75

Відеокарта один з основних компонентів ПК, особливо для любителів комп’ютерних ігор. Часто, коли встановленої продуктивності відеокарти починає не вистачати для комфортної роботи сучасних ігор, користувачі замислюються про заміну відеокарти. В цей момент виникає запитання, а яка в мене відеокарта? Користувачі часто не пам’ятають, яка відеокарта зараз встановлена на їх комп’ютері.

У цій невеликій статті ми розглянемо декілька простих способів, які дозволять вам дізнатися, яка у вас відеокарта.

Як дізнатися яка в мене відеокарта: Використовуємо Диспетчер пристроїв.

Для того щоб дізнатися які компоненти зараз встановлені в ваш комп’ютер зручно використовувати так званий Диспетчер пристроїв. Це засіб, вбудоване в операційну систему Windows. З його допомогою можна управляти всіма компонентами в одному місці.

Для того щоб відкрити Диспетчер пристроїв вам потрібно перейти по такому шляху: Панель управління – Система і безпека – Система – Диспетчер пристроїв.

У Диспетчері пристроїв вам потрібно відкрити пункт «Відеоадаптери». Після цього ви зможете побачити назву вашої відеокарти. У моєму випадку це ASUS EAH6670.

Використовуємо Засіб діагностики DirectX.

Другим способом дізнатися, яка в мене відеокарта, є «Засіб діагностики DirectX». Дана утиліта також вбудована в операційну систему, тому для того, щоб її використовувати вам не потрібно нічого встановлювати.

Для того щоб запустити Засіб діагностики DirectX» натисніть комбінацію клавіш Windows+R. Після того, як перед вами відкриється вікно «Виконати» введіть dxdiag» і натисніть enter.

Как узнать какая у меня видеокарта: используем Средство диагностики DirectX

Після того як відкриється «Засіб діагностики DirectX» потрібно перейти на вкладку «Екран». Тут ви зможете знайти інформацію про назву вашої відеокарти. Крім цього, тут можна знайти інші дані, які відносяться до вашої відеокарти, наприклад, версію драйвера.

Використовуємо сторонні програми.

Також ви можете використовувати сторонні програми для перегляду характеристик комп’ютера. Ми продемонструємо цю можливість на прикладі програми HWmonitor.

Как узнать какая у меня видеокарта: используем сторонние программы

Програма HWmonitor призначена для перегляду інформації про температуру комплектуючих. Однак з її допомогою ви можете дізнатися, яка у вас відеокарта.