Як дізнатися свій локальний IP

33

Користувачі часто запитують, як дізнатися свій локальний IP? Для того щоб підключити мережний принтер або пограти з друзями по локальній мережі потрібно знати свій локальний IP.

Нагадаємо, IP-адреса-це унікальний адресу, який відповідає за певний вузол в комп’ютерній мережі. IP-адреса для локальних мереж відрізняються від IP-адрес в мережі Інтернет. Для адресації в локальних (внутрішніх) мережах використовуються IP-адреси з діапазонів 10.0.0.0/8, 172.16.0.0/12 і 192.168.0.0/16. У вас може бути IP-адреса з цих діапазонів у двох випадках: якщо інтернет провайдер не видає своїм користувачам зовнішні IP-адреси або у вас вдома стоїть роутер.

Як дізнатися свій внутрішній IP

Дізнатися свій локальний IP можна кількома способами.

Для того щоб дізнатися свій локальний IP адреса клацніть по значку підключення на панелі сповіщень. Після цього перейдіть по шляху: Центр управління мережами і загальним доступом – Підключення по локальній мережі – Відомості. У цьому вікні ви зможете побачити свій внутрішній IP-адреса навпроти рядка «Адреса IPv4».

Как узнать свой локальный IP

Також дізнатися свій локальний IP адресу можна за допомогою командного рядка. Для того щоб викликати командний рядок використовуйте комбінацію клавіш Win+R і у вікні, введіть команду CMD. Після того як запустилася командний рядок введіть команду IPCONFIG. У виведеної інформації ви зможете побачити свій локальний IP-адресу.

как узнать свой локальный IP