Xlive.dll, де завантажити файл Xlive.dll

157

Багато хто з любителів комп’ютерних ігор часто стикаються з проблемами при установці нової гри. Іноді гра вимагає більш потужного заліза і тоді для того щоб пограти доводиться витрачати гроші на апгрейд комп’ютера.

Проте часто трапляється, що проблема з запуском нової гри чисто програмна. Наприклад, деякі нові гри вимагають, щоб у Windows 7 була встановлена та чи інша бібліотека. Встановлюючи такі ігри як GTA 4, Warhammer, Resident evil, Bulletstorm, Fallout 3, Fable або Dawn of war ви можете зіткнутися з відсутністю файлу під назвою Xlive.dll.

Що таке Xlive.dll?

Xlive.dll є частиною онлайн сервісу Microsoft Games for Windows LIVE. Дане рішення надає користувачам персональних комп’ютерів можливість підключатися до будь-яких пристроїв, які підтримують сервіси LIVE.

Як виправити проблему з Xlive.dll?

Якщо при першому запуску гри ви бачите повідомлення про відсутність файлу Xlive.dll це означає, що ваша гра не змогла знайти цей файл. Можливо файл Xlive.dll не скопировался через помилки при установці гри чи був заблокований антивірусом. Щоб вирішити цю проблему вам необхідно завантажити файл окремо Xlive.dll і встановити його самостійно скопіювати в папку WINDOWS\system32. Після чого ваша гра має запуститися і працювати в штатному режимі.

Відео-інструкція з Xlive.dll

>>> Скачати Xlive.dll <<<