VirtuaWin: віртуальні робочі столи для Windows 7

29

У процесі роботи з комп’ютером на екрані збирається величезна кількість відкритих вікон. І шукати необхідну в даний момент вікно стає все важче. Для вирішення цієї проблеми використовують віртуальні робочі столи. Але, на жаль, в операційній системі Windows 7 відсутня така функція. Однак це можна виправити за допомогою сторонніх програм.

Безкоштовна програма, про яку я б хотів розповісти, називається VirtuaWin. Її головною перевагою перед конкурентами є невеликий розмір і досить велика кількість функцій. VirtuaWin дозволяє створювати практично необмежену кількість віртуальних робочих столів. При цьому програма не споживає багато системних ресурсів і не дублює процеси explorer.exe. При цьому перемикання між робочими столами відбувається миттєво, без спалахів і чорних екранів. Використовуючи цю програму ви зможете працювати з великою кількістю документів швидко і не плутаючись.

Крім цього необхідно зазначити такі можливості VirtuaWin:

  • Перемикання між віртуальними робочими столами за допомогою комбінацій клавіш або за допомогою руху мишкою
  • Групіровка віртуальних робочих столів у вигляді прямокутника з будь-кількість робочих столів по вертикалі і горизонталі. За замовчуванням робочі столи розміщені у вигляді квадрата 2 на 2.
  • Можливість перенесення вікон між віртуальними робочими столами за допомогою мишки
  • Підтримка сторонніх модулів для розширення функціоналу програми
  • Величезна кількість налаштувань

Скачати VirtuaWin.

Як вже було сказано, програма VirtuaWin підтримує установку додаткових модулів. Їх можна завантажити на офіційному сайті програми.

Встановлювати додаткові модулі дуже просто. Необхідно помістити вміст скачаного архіву в папку «VirtuaWin\modules» і перезавантажити програму. Після чого доступ до модулів буде доступний з програми.

Особливою популярністю користуються такі додаткові модулі для VirtuaWin:

  • VWPreview – дозволяє переглядати вміст всіх віртуальних робочих столів одночасно.
  • KvasdoPager – створює на панелі завдань перемикач між робочими столами.