Відмінність нетбука від ноутбука

41

У чому відмінність нетбука від ноутбука? На перший погляд крім більш компактних розмірів відмінностей між цими пристроями немає. Тому вибираючи ноутбук, багатьох покупців цікавить це питання.

Насправді нетбук має набагато більше відмінностей, ніж може здатися. У цій статті ми розглянемо відмінності від ноутбуків і нетбуків спробуємо розібратися, для яких завдань, яке з цих пристроїв більше підходить.

Основні відмінності нетбуків від ноутбуків

  • Габарити і вага. Нетбуки набагато компактніше і легше ноутбуків. Завдяки цьому нетбуки набагато простіше носити з собою.
  • Продуктивність комп’ютера. Якщо повноцінні ноутбуки володіють продуктивністю порівнянної з настільними комп’ютерами, то у нетбуків далеко не все так добре. Якщо ви плануєте працювати зі складними і вимогливими додатками, то нетбук вам не помічник. Нетбуки добре справляються тільки з простими завданнями.
  • Обсяг пам’яті. Сучасні ноутбуки можуть похвалитися дуже ємкими жорсткими дисками. Ноутбук з об’ємом пам’яті в 1 терабайт вже давно нікого не дивує. У той час як нетбуки оснащуються значно менш ємкими дисками.
  • Додаткові функції. З-за своїх понад компактних розмірів нетбуки не оснащуються поруч пристроїв і портів, які є у ноутбуків. Так, у нетбука ви не зможете знайти привід оптичних дисків. Також нетбуки оснащуються меншою кількістю USB-портів для підключення зовнішніх пристроїв.
  • Ціна. Тут нетбуки однозначно виграють. Вартість нетбуків значно нижче ноутбуків. Якщо ви хочете заощадити на покупці портативного комп’ютера, то нетбук непоганий вибір.

У чому відмінність нетбука від ноутбука і що вибрати?

Вибираючи портативний комп’ютер, слід орієнтуватися на завдання, які ви плануєте вирішувати з його допомогою. При цьому слід не забувати про вагу, габарити і ціну пристрою. Сподіваюся, що ця стаття допомогла вам зрозуміти, у чому відмінність нетбука від ноутбука і тепер ви зможете зробити правильний вибір.