Віддалений доступ до компютера через інтернет

153

Часто зустрічаються ситуації, коли вам потрібно отримати віддалений доступ до комп’ютера через інтернет. Найчастіше подібні ситуації виникають тоді, коли вам потрібно допомогти своєму знайомому чи родичу вирішити ту чи іншу проблему з комп’ютером.

Пояснювати по телефону буває дуже складно або взагалі не можливо. У той час як за допомогою віддаленого доступу до комп’ютера через інтернет можна вирішити проблему за лічені хвилини.

Програма для підключення.

Однією з найкращих програм для віддаленого доступу до комп’ютера через інтернет, є TeamViewer. При цьому дана програма абсолютно безкоштовна для домашнього використання.

Працювати з програмою TeamViewer дуже просто. Після запуску програми ви можете бачити вікно, розділене на дві частини. Ліва частина вікна називається «Wait for Session» (Очікування підключення), а права «Create Session» (Створення підключення).

удаленный доступ к компьютеру через интернет

Очікування підключення.

У лівій частині екрану ви можете бачити ваш ID і пароль. Ці дані використовуються для підключення до вашого комп’ютера. Для того щоб ваш партнер міг підключитися і отримати доступ до вашого комп’ютера повідомте йому ці дані. Пароль є одноразовим і після перезапуску програми змінюється автоматично. Це дозволяє захистити вас від небажаних зв’язків.

Але, якщо вам потрібно надати доступ до вашого комп’ютера ви можете створити постійний пароль. Для того щоб встановити постійний пароль скористайтесь меню Extras – Options – вкладка Security.

удаленный доступ к компьютеру через интернет

Створення підключення.

Для того щоб отримати віддалений доступ до комп’ютера через інтернет скористайтеся правою частиною вікна. У полі «Partner ID» введіть ID отриманий від вашого партнера і виберіть тип підключення: Remote control (звичайне підключення для отримання доступу до віддаленого комп’ютера через інтернет), File transfer (передавання файлів між вашим комп’ютером і віддаленим комп’ютером, VPN.

Після цього натисніть кнопку «Connect to partner» і вводите пароль для доступу. Якщо це пароль для постійного доступу то він буде працювати завжди, автоматично згенерований пароль працює тільки до перезавантаження програми на комп’ютері вашого партнера.