Теми для Google Chrome

167

Веб-браузер Google Chrome один із самих популярних браузерів на даний момент. Його розробкою займається корпорація Google. Незважаючи на те, що перша версія браузера вийшла тільки в 2008 році, Гугл Хром вже встиг завоювати любов користувачів.

За останніми дослідженнями Google Chrome обійшов за популярністю набагато більш старий браузер Firefox.

Ми вже розповідали у кращих розширення для Google Chrome. На цей раз мова піде про темах. Google Chrome, як і більшість інших популярних веб-браузерів, підтримує установку сторонніх тим.

Теми для Google Chrome

Теми для Google Chrome поширюються через офіційний сайт з розширеннями під назвою Chrome Web Store або просто інтернет магазин Chrome. Тут можна завантажити та встановити не тільки теми для Гугл Хром, але і величезна кількість різноманітних розширень і додатків, що працюють на базі веб-браузера Google Chrome. Тут є навіть ігри, які можна встановлювати і запускати на будь-якому комп’ютері, на якому встановлено Google Chrome, незалежно від операційної системи.

Але повернемося до теми для Google Chrome. Завантажити та встановити теми для Гугл Хром дуже просто. Для цього необхідно зайти на сайт Chrome Web Store і перейти в розділ теми для Google Chrome. Тут ви зможете побачити величезний вибір різноманітних тем на будь-який смак. В меню, яке розташоване в лівій частині екрану можна вибрати теми тільки від художників з Google чи теми від сторонніх художників. Теми для Гугл Хром від художників з Google відрізняються більш стриманим дизайном і менш яскравими квітами.

Установка теми для Гугл Хром

Для того щоб встановити тему необхідно навести курсор на іконку і натиснути на кнопку «Вибрати тему». Після цього обрана вами тема буде завантажена і встановлена в Google Chrome. Результат ви зможете побачити відразу.

Якщо ви вирішите повернутися до стандартної теми для Google Chrome необхідно перейти в розділ «Теми» від Google і вибрати тему під назвою «Classic». Процес установки тим ілюстровано на скріншотах.

Темы для Google Chrome, Гугл Хром Темы для Google Chrome, Гугл Хром

Темы для Google Chrome, Гугл Хром Темы для Google Chrome, Гугл Хром

Якщо клікніть не по кнопці «Вибрати тему» а по самій іконі теми, то зможете переглянути більш детальну інформацію про даної теми. Тут можна побачити великий скріншот теми та її опис. На сторінці з детальним описом теми також є кнопка «Вибрати тему» скориставшись якою ви зможете встановити обрану тему.

Темы для Google Chrome, Гугл Хром

Відео з процесом установки тим на Гугл Хром