Що таке Твіттер

125

Всі чули слово «Твіттер». Його згадують у телевізійних новинах, на сайтах і в соціальних мережах. Але далеко не всі знають, що таке Твіттер і для чого його використовують. Твіттер це інтернет-сервіс для ведення мікроблогів. На відміну від звичайних блогів довжина повідомлення в Твіттері становить 140 символів, від сюди і приставка «мікро». Ці короткі записи у мікро-блозі називають «Твітами».

Твіттер з’явився в 2006 році і дуже скоро завоював величезну популярність. На початок 2011 року в даному сервісі було зареєстровано понад 200 мільйонів користувачів. З них 100 мільйонів активних користувачів, а користувачів, які використовують Твіттер щодня 50 мільйонів.

Що таке Твіттер і для чого його використовують

В першу чергу Твіттер використовують для спілкування. Обмеження на довжину повідомлень створює атмосферу простоти і невимушеності. Користувачі просто пишуть про те, що думають і те, що їм цікаво. Можливості писати довгі пости немає, тому Твіттер більш доступний для дуже зайнятих користувачів, у яких немає часу на ведення повноцінного блогу.

Завдяки технічним особливостям інтерфейсу з допомогою Твіттера легко знаходити людей зі схожими інтересами. Це дозволяє легко знаходити співрозмовників або навіть ділових партнерів.

Переваги Твіттера по достоїнству оцінили засоби масової інформації. Завдяки обмеження в 140 символів запису в Твіттері дуже короткі і максимально інформативні. Тут немає великих і довгих записів як Живому Журналі або інших блог-платформах. Завдяки цьому Твіттер зручно використовувати для трансляції новин, чим активно користуються інформаційні агентства, телеканали та сайти новин. Вони публікують короткі інформаційні повідомлення з посиланням на повну статтю на їх сайті. Прочитавши таке повідомлення користувач може перейти на сайт для того щоб ознайомитися з повним матеріалом.

Твіттер використовується компаніями та брендами для публікації інформації про своєї продукції і корпоративних новин. Підписавшись на твіттер тієї чи іншої компанії, користувачі отримують саму актуальну інформацію про новинки.

Швидкість публікації і актуальність інформації є однією з «фішок» Твіттера. З допомогою Твіттера ви зможете першими дізнаватися про найсвіжіші новини. Сюди публікують інформацію про подію максимально швидко.

Після того, як подія відбулася новинні сайти змушені підготувати матеріал, написати текст і підібрати фотографії, в той час як в Твіттері повідомлення з’являються практично миттєво. Причому джерелом таких повідомлень, найчастіше, є самі учасники подій.

Для того щоб зрозуміти що таке Твіттер потрібно зареєструватися. Навіть якщо вам не цікаво вести свій мікро-блозі Twitter все одно буде вам цікавий. Підписавшись на цікаві для вас мікро-блоги, ви завжди будете в курсі подій.

Процес реєстрації в Твіттері дуже простий. Для цього достатньо зайти на головну сторінку сайту, та ввести інформацію про себе. Реєстрація займе менше хвилини.

Огляд інтерфейсу

Для того щоб краще зрозуміти, що таке Твіттер розглянемо інтерфейс даного сервісу.

Что такое Твиттер

На даний момент інтерфейс Твіттера складається з двох колонок. У правій великий колонці список останніх твітів. Ця колонка постійно оновлюється і якщо ви підписані на велику кількість користувачів, то тут будуть дуже швидко з’являтися нові повідомлення.

Ліва колонка також має багато цікавого. У верхній частині розташований блок з інформацією про ваш Твіттер-акаунті. Також тут можна одразу написати і відправити новий твіт.

Нижче розташований блок «Близькі по духу». Це дуже зручна функція, яка дозволяє знаходити цікавих користувачів зі схожими інтересами.

Останнім блоком є блок «Актуальні теми». Це список тих, які в даний момент найбільш активно обговорюються в Твіттері. Клікнувши на посилання, ви зможете переглянути список твітти з даної теми. Як і головна сторінка з твіттами цей список постійно оновлюється. Таким чином, з допомогою Твіттера можна стежити за розвитком тих чи інших подій.

Якщо інформації про цікавить вас подію немає в списку «Актуальні теми» ви можете скористатися пошуком. Пошукова форма розташована у верхній частині сторінки.

Что такое Твиттер

Для прикладу введемо в пошук назву футбольного клубу «Барселона». Як видно на картинці інтерфейс пошуку також складається з двох колонок. В лівій колонці ви можете бачити користувачів, які пов’язані з вашим пошуком. У цьому випадку це офіційний твіттер аккаунт клубу і акаунти гравців. Нижче розташовані Популярні зображення» та «Найпопулярніші відеозапису». У правій великий колонці розташований список останній записів по темі пошуку.

На завершення потрібно сказати, що Твіттер це унікальний інтернет-проект і унікальний інтернет-сервіс, всю міць якого важко зрозуміти за один раз. Тому реєструйтесь і отримуйте задоволення від спілкування. Сподіваюся, що ця стаття допомогла вам розібратися з тим, що таке Твіттер.