Що таке селфи

195

Слово селфи з’явилося в Оксфордському словника онлайн в 2013 році. Це слово отримало широку популярність у всьому світі. Зміст селфи досить зрозумілий – фото самого себе на камеру за допомогою спеціальної функції, яка є в сучасних мобільних пристроях. Раніше таке фото робили з допомогою дзеркал або спеціальних шнурів. Зараз такі фотографії роблять за допомогою спеціальної функції в смартфонах. Таке фото створюється витягнутої руки, під невеликим кутом.

Історія селфи

Про те, що таке селфи було відомо ще до того, як поширилося таке поняття. Ще в 1900 році, коли з’явилися фотоапарати Кодак, люди пробували фотографувати своє відображення в дзеркалі. Відомо, що таке фото зробила Анастасія Романова. Вона відіслала фото, зроблене за допомогою дзеркал, своєму другові. Прабатьком селфи також вважається одеський журналіст, який зумів зробити свій портрет у вигляді відображення в чайнику.

Вперше термін селфи з’явився в Австралії в 2002 році. У нас термін почав з’являтися в соціальних мережах, таких як Facebook і інших соціальних ресурсах.

Активною стадією розвитку автопортретів вважається 2010 рік, тому що саме тоді з’явилися новинки в світі електроніки, які дозволяли робити селфи. В смартфонах з’явилися поліпшені камери, а також з’явилися спеціальні мобільні фото додатки, куди молоді люди постили свої селфи. Любителі селфи, це в основному люди до тридцяти.

Правила створення селфи

Сьогодні автопортретом не здивуєш нікого і більшість людей знають, що таке селфи. Однак варто знати про нюанси, які допоможуть зробити фото запам’ятовується і дозволять вам виділитися на тлі інших любителів селфи фотографій:

  • ставтеся до себе з невеликим гумором,
  • робіть фото в компанії знаменитостей,
  • знімайте селфи у важкодоступних місцях,
  • робіть фото, коли цього не чекають,
  • фотографуйтеся з домашніми улюбленцями,
  • знімайте процес того, як ви робите селфи за допомогою дзеркала,
  • уникайте сильних кривлянь,
  • знімайте регулярно, але по-різному.

Також слід пам’ятати і про тих правилах, які дозволять зробити не тільки оригінальне фото, але і красиве. Тут прийнятні стандартні правила, а саме, хороший світло, тобто важливо вибрати місце з гарним освітленням. Не забувайте, що краще світла не потрапляти відразу ж потрапляти в камеру, це може засвітити фото. краще використовувати тонкий завісу, який прикриє прямі сонячні промені. М’яке обволікаючу освітлення зможе гарантувати ідеальне фото.

Виробники студійного обладнання винайшли спеціальну ручку для селфи, яку можна прикріпити до мобільного камері. Це допоможе зробити фото набагато швидше. Також не забувайте звертати увагу на фон, пам’ятайте, що є місця, де селфи просто недоречні. Якщо навколо відбувається щось дуже важливе, то робити селфи не сенсу, адже саме захід буде для людей цікавіше, ніж на фото.

Ідеальним тлом є красива природа, при чому в будь-яку пору року можна знайти ідеальний фон – зелену траву, жовті листя або брили снігу. Можна створити цікавий фон і вдома, головне, щоб там не було зайвих речей. Обов’язково дивіться, чи є хтось на задньому плані адже завжди є ті, хто може зіпсувати ваше селфи фото.