Що таке моноблок

129

Останнім часом часто можна почути питання, що таке моноблок. Комп’ютери у даному форм-факторі почали набирати популярність зовсім недавно, і поки більшість користувачів про них нічого не знають.

Які бувають моноблоки

Отже, що таке моноблок. Моноблок це комп’ютер, який виконаний в одному корпусі. Як правило, в якості основи для моноблоку використовується монітор. У цьому випадку в корпусі монітора розташовані всі компоненти комп’ютера. І вся периферійна техніка підключається безпосередньо до монітора (моноблоку). Також існують моноблоки, виконані в корпусі клавіатури. Але подібні розробки швидше є концептами, ніж готовим до використання пристроєм і знайти їх у продажу дуже складно.

что такое моноблок

Great Wall Cross PC U310 — моноблок-клавіатура

Як вибрати моноблок

Вибір моноблока в цілому схожий з вибором ноутбука. Моноблок дуже складно проапгрейдити, тому до вибору треба поставитися дуже уважно. При цьому краще купувати пристрій з запасом потужності.

Екран. Один з основних параметрів для сучасного моноблока. Оскільки екран ніяк не вийде замінити, потрібно відразу вибирати модель з великою діагоналлю і дозволом. Якщо ви любитель сенсорних дисплеїв можете вибирати моноблок з підтримкою сенсорного управління.

Что такое моноблок

Сучасні моноблоки

Процесор, оперативна пам’ять, відеокарта. Дані комплектуючі безпосередньо впливають на продуктивність комп’ютера. Тому краще вибирати моноблок з максимально доступними характеристиками для вашого бюджету. Так існують моделі з інтегрованою графікою і дискретними відеокартами. Якщо ви любите пограти іноді не занадто вимогливі ігри, то моноблок з дискретною графікою цілком впорається з таким завданням.

Комунікаційні можливості. Вибираючи моноблок, слід звернути увагу на його комунікаційні можливості. Наявність картрідера, дисковода, Wi-Fi модуля і достатньої кількості портів вводу виводу.

Переваги і недоліки моноблоків:

  • Стильний зовнішній вигляд
  • Компактні габарити
  • Низький рівень шуму
  • Неможливість апгрейду
  • Середня продуктивність