Що таке Dropbox

96

Ви все ще носіть купу флешок з дому на роботу і назад? Тоді ви точно не знаєте, що таке Dropbox. Даний унікальний сервіс покликаний позбавити вас необхідності носити за собою гору флешок або дисків.

По суті Dropbox це онлайн сховище для ваших файлів. Завантаживши свої файли, в сховище Dropbox, ви зможете отримати до них доступ з будь-якої точки світу, де є інтернет. При цьому для зручного використання Dropbox існують спеціальні клієнти під всі популярні операційні системи. Якщо ви працюєте за комп’ютером, ви завжди можете отримати доступ до файлів і без програм-клієнтів, для цього достатньо просто зайти на сайт Dropbox.

У даній статті ми розповімо про те, що таке Dropbox і як його можна максимально ефективно використовувати.

>>> Зареєструватися і завантажити клієнт Dropbox <<<

Для того щоб почати роботу з сервісом Dropbox на своєму комп’ютері скачайте клієнт для Windows. Після простої установки вам запропонують увійти в Dropbox з допомогою існуючого облікового запису або зареєструвати новий. Зареєструвавшись на сервісі ви безкоштовно отримуєте 2 гігабайти під свої файли. Але цей обсяг можна значно збільшити, якщо запрошувати в сервіс своїх знайомих і брати участь в інших акція від Dropbox.

Після того як програма клієнт почала роботу в області сповіщень на панелі завдань, ви побачите іконку Dropbox.

Для роботи з сервісом потрібно відкрити локальну папку Dropbox, для цього потрібно двічі клацнути по іконці. Для того, щоб завантажити файли в онлайн сховище Dropbox досить скопіювати файли в цю папку. Після цього почнеться синхронізація локальної папки Dropbox з онлайн сховищем. При цьому файли залишаться і на вашому жорсткому диску, для того щоб ви могли працювати з ними режимі оффлайн.

Якщо біля іконки на панелі сповіщень зображена зелена галочка, це означає, що всі файли з папки Dropbox на локальному комп’ютері синхронізовані з онлайн сховищем. Якщо ви бачите значок з двома синіми стрілками, це означає, що синхронізація ще не закінчена.

Крім синхронізації ваших файлів Dropbox дозволяє ділитися завантаженими файлами з іншими. Для цього скопіюйте файл, який потрібно передати в папку Dropbox/Public. Після того як файли скопійовані ви можете отримати на них посилання з допомогою контекстного меню.

Что такое Dropbox

Також Dropbox дозволяє відкривати доступ до папки іншим користувачам сервісу. Таким чином, ви зможете працювати з одними і темі ж файлами спільно.