Що таке about:Tabs

135

Давно пройшли ті часи, коли веб-браузер Internet Explorer вважався самим відсталим браузером з мінімум функцій і годився тільки для скачування нормального браузера після перевстановлення операційної системи. Зараз IE майже нічим не поступається таким гігантам як Mozilla Firefox або Google Chrome, звичайно за умови, що ви поновіть Internet Explorer до останньої версії.

В даній статті піде мова про таку функцію, як швидкий доступ до часто відвідуваних сайтів. У браузері Internet Explorer за цю функцію відповідає службова сторінка about:Tabs. Дана сторінка в автоматичному режимі заповнюється іконками сайтів, які ви відвідуєте. На малюнку нижче) ви можете бачити, як виглядає сторінка about:Tabs у браузері Internet Explorer 11.

Крім швидкого доступу до часто відвідуваних сайтів зі сторінки about:Tabs можна отримати доступ і до інших корисних функцій.

У нижній частині сторінки about:Tabs можна знайти наступні посилання:

  • Повторно відкрити закриті вкладки. Перейшовши по цьому посиланню, ви побачите список останніх закритих вкладок і зможете відкрити одну з них або все відразу.
  • Відкрити останній сеанс. З допомогою даної функції ви зможете відкрити ті вкладки, з якими ви працювали до закриття браузера.
  • Почати Перегляд InPrivate. Дана посилання запускає режим безлопатевого перегляду. При активації цього режиму браузер не буде зберігати кукі-файли, журнал переглядів, тимчасові файли, а також інші відомості.

Як встановити сторінку about:Tabs в якості домашньої

За замовчуванням у браузері Internet Explorer в якості домашньої сторінки на сайті Microsoft. У той час як доступ до службової сторінці about:Tabs можливий тільки за допомогою натискання на кнопку «Створити вкладку» або за допомогою комбінації клавіш CTRL+T. Але, ви можете встановити цю сторінку домашньою. У цьому випадку вона відкриватиметься кожного разу при запуску веб-браузера.

Для цього натисніть на клавішу ALT і відкрити спливаюче меню «Сервіс».

Как установить страницу about:Tabs в качестве домашней

У меню «Сервіс» потрібно запустити «Властивості браузера».

Как установить страницу about:Tabs в качестве домашней

У вікні «Властивості браузера» потрібно натиснути на кнопку «Використовувати нову вкладку. Після цього в якості домашньої сторінки буде встановлена спеціальна сторінка about:Tabs. Для того щоб зберегти налаштування закрийте вікно, натиснувши на кнопку «ОК».

Як збільшити кількість посилань на сторінці about:Tabs

За замовчуванням на сторінці about:Tabs розміщено два ряди по 5 посилань у кожному. Але, з допомогою реєстру ми можемо збільшити (або зменшити) це кількість.

Для цього відкриваємо Редактор реєстру і переходимо до гілки:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\TabbedBrowsing\NewTabPage.

Тут потрібно створити DWORD (32 біта) з ім’ям NumRows. А як значення цього параметра необхідно вказати кількість рядів з посиланнями. Наприклад, ви можете вказати 3, в цьому випадку ви отримаєте 3 ряди по 5 посилань у кожному.

Как увеличить количество ссылок на странице about:Tabs

Після проведення маніпуляцій з реєстром і перезапуску браузера Internet Explorer на сторінці about:Tabs з’явиться нове кількість рядів з посиланнями.