Що нового в Windows 10

47

Компанія Microsoft дійсно вміє дивувати, правда, не завжди добре. Вихід оновленої версії Windows, стався у вересні 14-го року на бета-тест, викликав швидше здивування, ніж диво – замість очікуваної 9 користувачі відразу отримали 10. Напевно, розробники вирішили, що внесених змін буде достатньо, щоб перескочити одну цифру.

Друге «здивування», пов’язане з Windows 10 – на початку літа 2015 року нова версія операційної системи була запропонована користувачам у вигляді штатного оновлення. Далеко не всі клієнти Microsoft позитивно поставилися до цього обставині. Загалом, цей крок більшість прийняли за дешеву рекламу, яка неприпустиме для компанії такого рейтингу.

В цілому ж, Windows 10 – досить цікава версія, що заслуговує уваги користувачів. Можливо, Microsoft дійсно не продумали піар-компанію, але до дій розробників претензій немає.

Отже, що нового в Windows 10:

Відсутній в попередній версії меню «Пуск» знову повернули на робочий стіл – воно розташувалося в лівій частині екрану і практично не відрізняється від стартового меню полюбилася багатьом Windows 7. А ось праву частину екрану можна за своїм розсудом заповнювати кнопками в стилі Metro. В цілому ж, Windows 10 зручний для тих, хто віддає перевагу користуватися клавіатурою і мишею, і для тих, хто став володарем сенсорних екранів.

Віртуальні робочі столи – користувач може самостійно визначати, скільки робочих столів йому потрібно для зручності. Дуже приємне і потрібне оновлення, так як клієнти Linux вже кілька років використовують цю функцію і на ділі підтвердили її корисність.

Виртуальные рабочие столы

Можливість відкривати програми Metro не в повному масштабі, а у вікні. Простіше кажучи, тепер всі достоїнства екрану Metro, який був розроблений під сенсорні екрани, відчують і користувачі миша-клавіатура.

приложения Metro в окне

Інтерфейс робочого столу змінено. І описати всі зміни зараз не можливо, тому як, допрацьовується і постійно оновлюється.

Графічні зміни – в Windows 10 — при відкритті вікна, під ним утворюється досить помітна тінь, з-за цього навіть звичайні дії виглядають досить ефектно, якщо комусь не подобатися – дану функцію можна відключити самостійно.

«Пошук» теж оновився – пошук введеного запиту тепер відбувається не тільки серед додатків і файлів,також в мережі Інтернет. Щасливчики, які вже використовували дану версію Windows, досить високо оцінили новий «Пошук».

новый поиск

І найцікавіша «новинка» — режим Task View. Такого раніше не пропонував ніхто, так що це принципово новий режим, зручність якого зможуть оцінити користувачі Windows 10. Режим активується спеціальною кнопкою, яка розташовується на панелі завдань, і дає можливість керувати всіма відкритими додатками. Простіше кажучи, це така зручна альтернатива меню, що викликається поєднанням клавіш Alt+Tab.

А ось обіцяного Internet Explorer 12 користувачі Windows 10 не отримали. Це дійсно прикро. В оновленій версії операційної системи розробники запропонували 11 версію стандартного браузера.