Що нового у Windows 8

77

Що нового у Windows 8? Оскільки ця операційна система дуже очікувана, таке питання зараз можна почути дуже часто. У даній статті ми спробуємо коротко структурувати всю інформацію про Windows 8, яка доступна на даний момент.

Нагадаємо, що Windows 8 це нова операційна система від компанії Microsoft, яка повинна прийти на заміну Windows 7. Вихід цієї операційної системи має відбутися влітку 2012 року. Проте вже зараз Windows 8 відомо багато.

Головним нововведенням Windows 8, безумовно, є новий інтерфейс під назвою Metro. Даний інтерфейс оптимізований для роботи на планшетних комп’ютерах.

Підтримка процесорів ARM. Як заявляють розробники, Windows 8 зможе працювати на комп’ютерах, побудованих на базі чіпів з архітектурою ARM.

Підтримка нової файлової системи, розробленої компанією Microsoft , під назвою ReFS.

Перероблене меню Пуск. Звичне меню Пуск перестане існувати в Windows 8. У нього місце для запуску програм буде використовуватися панель під назвою «Charms bar».

Підтримка сенсорів характерних для планшетів і смартфонів. Операційна система Windows 8 буде підтримувати такі сенсори як: сенсор освітленості, акселерометр, магнетометр, гіроскоп.

Функції для швидкого відновлення працездатності комп’ютера під назвами Refresh і Reset. У разі програмного збою або зараження вірусами дані функції дозволять швидко повернути Windows 8 до вихідного стану

Покращений інтерфейс Провідника

Значно перероблений і поліпшений Диспетчер завдань

Покращений інтерфейс вікна для копіювання файлів

Вбудована система віртуалізації Microsoft Hyper-V

Нова технологія для прискореного запуску Windows під назвою Hybrid Boot

Магазин додатків Windows Store. Компанія Microsoft планує разом з операційною системою запустити власний магазин додатків

Підтримка USB 3.0

Інтеграція з сервісом Windows Live ID

Функція Windows To Go дозволить завантажувати операційну систему Windows 8 з USB накопичувача

Технологія Smart Screen, яка повинна стати доповненням до механізму UAC. Дана технологія буде блокувати запуск невідомих файлів

Вбудований додаток для перегляду PDF файлів

Підтримка нового формату додатків AppX. Дані програми повинні однаково добре працювати як на Windows 8, так і на мобільній операційній системі Windows Phone