Прискорення роботи Windows 7

40

Прискорення роботи Windows 7 цікавить багатьох користувачів. Навіть якщо ваш комп’ютер достатньо потужний для того, щоб комфортно працювати з цією операційною системою рано чи пізно продуктивність комп’ютера почне падати. Це відбувається в основному через «засмічення» операційної системи Windows 7.

Перше що приходить на розум у подібному випадку це повна переустановка операційної системи. Однак це довгий і не дуже приємний процес. У цій статті ми розглянемо основні можливості для прискорення роботи Windows 7 без повної переустановки системи.

Що зробити для прискорення роботи Windows 7

Відключення візуальних ефектів. Досить радикальний, але дієвий метод. Особливо актуально для не надто потужних комп’ютерів.

Налаштування файлу підкачки. Операційна система Windows 7 дозволяє виконати ручне налаштування файлу підкачки. Для прискорення роботи Windows 7 можна збільшити його обсяг і задати фіксований обсяг. Це може значно підвищити продуктивність.

Видалення не потрібних програм. Всі програми, якими ви не користуєтеся краще видалити. Так ви звільните місце на диску і зменшіть кількість програм в автозавантаженні. Це повинно значно прискорити роботу Windows 7.

Перевірити автозавантаження. Багато додатків при встановленні автоматично записують себе в автозавантаження. Видаливши непотрібні програми з автозавантаження, ви значно зменшите споживання системних ресурсів і прискорите завантаження комп’ютера. Зробити це можна за допомогою команди MSCONFIG або програми Autoruns.

Перевірити об’єм вільного місця на диску з операційною системою. Якщо вільного місця недостатньо його необхідно звільнити. Наприклад, можна очистити кошик, видалити не потрібні файли і програми.

Використовувати сплячий режим і режим глибокого сну. Використання подібних режимів дозволить значно прискорити завантаження Windows 7.

Виконати дефрагментацію жорсткого диска. Дефрагментація диска значно знижує швидкість роботи з файлами, що негативно впливає на загальну швидкість роботи Windows 7.

Виконати очищення реєстру Windows 7 за допомогою спеціалізованих програм. Такі програми як CCleaner та інші, можуть дати значно прискорення роботи Windows 7.

Перевірити комп’ютер на віруси. Зараження вірусами може значно знизити швидкість роботи Windows 7. Який антивірус поставити ми вже розглядали в одній зі статей.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам прискорити роботу Windows 7 і вам не доведеться зайвий раз заново систему.