Принтер для друку фотографій (фотодруку)

96

Цифрова фотографія стала невід’ємною частиною нашого життя. Зараз у більшості в кишені завжди лежить телефон з фотокамерою, а багато хто має звичку ніколи не розлучатися і з справжньою повноцінною камерою. Ну а поїздки на відпочинок та різні сімейні свята і заходи взагалі не обходяться без фотоапарата.

Цифрова фотокамера дозволяє робити тисячі фотографій, не витрачаючи взагалі нічого. Однак ці знімки так і будуть лежати гігабайтами на вашому жорсткому диску, поки ви їх не роздрукуєте і не зробите з них справжні фотографії. У цій статті ми розглянемо один з безлічі способів друку цифрових фотографій – друк за допомогою фотопринтерів.

Як вибрати принтер для фотодруку

Фотографії можна друкувати на будь-якому принтері, проте далеко не всі з них дозволяють отримати прийнятну якість зображення за доступною ціною. Для того щоб друкувати якісні фотографії вам знадобиться спеціалізований фотопринтер або принтер з можливістю друку фотографій.

Перед вибором принтера для друку фотографій необхідно визначитися, якої якості і розміру фотографії ви б хотіли отримувати.

Термосублимационные принтери дозволяють друкувати якісні фотографії з розміром 10?15 див.

Коротко про термосублимационных принтерах для друку фотографій. Термосублимационный або просто сублімаційний принтер друкує знімки шляхом введенням твердої фарби під поверхню щільного паперу. Дана технологія має ряд дуже важливих переваг порівняно з струменевим друком. Серед яких велика довговічність і кращу якість роздрукованої фотографії.

Відеокліп з оглядом термосублимационного принтера для друку фотографій Canon Selphy CP780

Струменеві принтери з можливістю друку фотографій також мають свої переваги. Вони дозволяють друкувати фотографії великого розміру, при цьому вони більш прості і дешеві в експлуатації. Також, якщо ви плануєте використовувати принтер не тільки для друку фотографій, то принтер з струменевим друком для вас єдиний можливий варіант.

Спробуємо зробити деякі висновки про вибір ідеального принтер для друку фотографій. Якщо ви готові переплачувати за якість фотографій купуючи дорогі витратні матеріали для спеціалізованих фотопринтерів, то вам підходить термосублимационный фотопринтер. Якщо ж ви хочете від свого принтера більше універсальності і можливості друкувати великі зображення, то вам більше підійде струменевий принтер.