Приховані файли і папки, як приховати або показати приховану папку

55

Операційна система Windows 7 має можливість приховувати файли і папки від вільного перегляду. Така функція дуже корисна. Використовуючи цю можливість можна приховати файли, які не потрібні в роботі, але при цьому видалити їх теж не можна. Також функцію прихованих файлів можна використовувати як простий інструмент для захисту особистої інформації.

Як приховати папку або файл

Отже, для того щоб приховати папку або файл необхідно викликати вікно властивостей даного об’єкта. Для цього натискаємо правою кнопкою миші на документі, який ми хочемо приховати і вибираємо пункт «Властивості».

Скрытые файлы и папки, как скрыть или показать скрытую папку

У вікні ми можемо бачити пункт «Прихований», біля якого можна встановити галочку. Якщо ви хочете приховати файл або порожню папку то після установки необхідно просто закрити вікно натисканням на кнопку ОК. У випадку якщо ви приховуєте папку, всередині якої знаходяться інші папки та файли, то перед вами відкриється ще одне вікно, в якому можна вибрати дію для вкладених файлів і папок.

Відеоролик про те, як відобразити приховані файли і теки

Як показати приховані файли

Для того щоб мати можливість переглядати в Провіднику Windows приховані файли необхідно виконати невелику налаштування. Для цього необхідно відкрити вікно «Параметри папок». Щоб це зробити відкриваємо Провідник і натискаємо кнопку Альт для того щоб відобразити меню, після чого натискаємо на «Сервіс» і вибираємо пункт «Параметри папок».

Скрытые файлы и папки, как скрыть или показать скрытую папку

Тепер перед вами вікно з параметрами папок. Тут необхідно переключиться на вкладку «Вид» і встановити прапорець навпроти пункту «Показувати приховані файли, папки і диски». Після цього необхідно зберегти зміни натисненням на кнопку ОК.

Після внесення цих налаштувань приховані папки і файли стануть видимими в Провіднику Windows.