Програми для створення анімації

120

Створення анімації це досить складне завдання. Для вирішення якої потрібні спеціалізовані програми. У цій статті ми розглянемо ряд платних і безкоштовних програм для створення анімації. Від простих програм які створюють GIF анімацію з вже готових картинок до потужних і професійних інструментів для створення мультфільмів.

Безкоштовні програми для створення анімації

UnFREEz – безкоштовна утиліта для створення GIF анімації з готових картинок. Програма UnFREEz володіє невеликим розміром і може запропонувати користувачеві тільки найнеобхідніші функції. Однак у UnFREEz є і переваги, основними з яких є простота. Для того щоб створити GIF анімацію досить пронумерувати картинки по порядку, після чого «перетягнути файли у спеціальне вікно програми. Наступним кроком необхідно вказати затримку між кадрами та включити циклічність для анімації. Все, після цього достатньо натиснути на кнопку Make Animated GIF і ваша анімація готова.

Программа для создания анимации UnFREEz

>>> Завантажити UnFREEz <<<

Plastic animation paper – потужна програма для створення анімації з нуля. Раніше Plastic animation paper була платною, але на даний момент поширюється розробником безкоштовно. Дана програма надає величезний набір професійних інструментів для мультипликции. Тут користувач може використовувати шість незалежних верств, управляти освітленням, створювати чорнові начерки і багато іншого. Результат роботи можна зберегти в будь-який зручний для вас формат.

Программа для создания анимации Plastic animation paper

>>> Завантажити Plastic animation paper <<<

Synfig Studio – потужна безкоштовна програма для створення анімації. Однією з незвичайних особливостей цієї програми є функція під назвою tweening. Вона дозволяє в автоматичному режимі створювати проміжні кадри необхідні для створення анімації. Крім цього Synfig Studio має безліч інших інструментів, які дозволяють створювати по-справжньому професійні роботи.

Программа для создания анимации Synfig Studio

>>> Завантажити Synfig Studio <<<

Creatoon – як і Plastic animation paper ця програма раніше була платною. Програма Creatoon розроблена для створення так званої cut-out animation. Подібна анімація Набір інструментів, які отримує користувач програми, на дуже високому рівні. Трохи практики і ця програма дозволить створювати дуже якісні мультфільми.

Программа для создания анимации Creatoon

>>> Завантажити Creatoon <<<

Pencil – потужна програма з простим і зрозумілим інтерфейсом. Дана програма створена для малювання анімації покадрово. Користувачеві надається весь необхідний набір функцій для спрощення процесу малювання. Однією з таких функцій є так звана «цибульна лушпиння» — напівпрозорі попередні кадри. Готову анімацію можна зберегти у відео формати або у формат swf.

Программа для создания анимации Pencil

>>> Завантажити Безкоштовно Pencil <<<

Платні програми для створення анімації

Платних програм такого роду набагато більше. В рамках цієї статті ми розглянемо лише кілька найпростіших.

Easy GIF Animator – платна програма для створення анімації у форматі *.gif. Програма Easy GIF Animator дозволяє швидко створювати анімовані банери, кнопки або аватари. Розробники передбачили практично всі функції, які можуть знадобитися при створенні анімації. У цій програмі користувач може управляти всіма параметрами gif-файлу. Наприклад, при створенні анімації можна вказати затримку між кадрами, тривалість анімації, колірну палітру. Крім цього Easy GIF Animator дозволяє додавати до анімації текст і різні ефекти. Результат роботи можна зберегти у форматах форматі SWF (флеш), AVI і GIF.

Программа для создания анимации Easy GIF Animator

>>> Завантажити Easy GIF Animator <<<

Aleo Flash Intro Banner Maker – платна програма для створення анімації. Програма володіє простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом в стилі майстра. Використовуючи програму, ви зможете швидко створювати красиві кнопки, банери, аватари, анімовані тексти і ролики. Aleo Flash Intro Banner Maker надає користувачеві велику кількість різноманітних ефектів, які зрадять вашої анімації не повторний шарм. Результат роботи програми можна зберегти у файли SWF, GIF і AVI.

Программа для создания анимации Aleo Flash Intro Banner Maker

>>> Завантажити Aleo Flash Intro Banner Maker <<<