Програми для скачування файлів

136

Скачування файлів з інтернету це-те, з чим стикаються всі користувачі. Якщо ви качаєте рідко, ви можете використовувати для цього браузер. Однак браузери скачують файли дуже не ефективно.

Процес закачування можна значно прискорити, якщо використовувати сторонні програми для скачування файлів. Більш того більшість браузерів не вміють завантажувати файли з p2p мереж.

Найпопулярніші програми для скачування файлів

Download Master

Программа для скачивания файлов, данных

Download Master – потужна програма для скачування файлів від української компанії WestByte Software. Програма Download Master дозволяє викачувати файли по протоках FTP і HTTP використовуючи розділення файлу на частини. При цьому кожна така частина завантажується паралельно, що значно підвищує швидкість. Крім цього Download Master володіє цілим рядом інших корисних функцій.

Наприклад:

  • Інтеграція з усіма популярними браузерами. Download Master може перехоплювати закачування у браузера
  • Гнучке управління швидкістю скачування файлів. Користувач може обмежувати кількість одночасних завантажень, швидкість скачування, кількість потоків для кожного файлу, також є можливість встановлювати пріоритети для закачувань які необхідно завантажити в першу чергу.
  • Перехоплення посилань на файли з буфера обміну
  • Підтримка плагінів
  • Можливість перевірки MD5 завантаженого файлу
  • Можливість завантаження відео з популярних відеосервісів. Наприклад, з YouTube, Google Video, Вконтакте, RuTube, Видео@mail.ru та багатьох інших
Відео по налаштуванню Download Master:

Завантажити програму Download Master безкоштовно

Strong DC++

Программа для скачивания файлов, данных

Strong DC++ програма для скачування файлів з p2p мережі Direct Connect. Програма розроблена компанією BigMuscle. Strong DC++ надає весь набір необхідних функцій для роботи з мережею Direct Connect. Встановивши дану програму і підключившись до спеціального серверу, ви зможете виконувати пошук файлів всередині мережі Direct Connect, спілкуватися в чаті, завантажувати і ділиться своїми файлами з іншими учасниками мережі.

Відео по установці і настройці Strong DC++:

Завантажити програму Strong DC++ безкоштовно

µTorrent

программы для скачивания файлов

µTorrent (також відома як uTorrent) ще одна програма для роботи з p2p мережами. Дана програма розроблена для скачування файлів з мережі BitTorrent. Завдяки легкому і простому інтерфейсу програма ?torrent легко завоювала популярність користувачів. Проте, не дивлячись на свою простоту, µTorrent оснащена всім необхідним для комфортної роботи в мережі BitTorrent.

Відео з встановлення та налаштування µTorrent:

Завантажити програму µTorrent безкоштовно