Програми для монтажу відео

124

Програми для монтажу відео на сьогоднішній день дуже добре розвинені. Вибираючи програму для монтажу відео, ви зможете вибрати саме те, що вам підходить, як за ціною, так і набором функцій і можливостей.

Навіть якщо ви поки не готові купувати професійну і потужну програму ви можете вибрати одну з безкоштовних програм для монтажу відео. На аматорському рівні можливостей такої програми вистачить для створення відеороликів будь-якої складності.

Більшість сучасних програм для монтажу відео дозволяють працювати практично з будь-яким популярним форматом відео. Ви можете імпортувати будь-яку відеозапис і тут же почати працювати з нею. Використовуючи шкалу, ви можете редагувати ваше відео дуже швидко. Накладення спеціальних ефектів, переходів і фільтрів також не займає великих зусиль. Ще десяток років тому про такі можливості для монтажу відео не могли мріяти навіть професіонали. Сьогодні ж, завдяки сучасним програмам для монтажу відео, це може робити будь-хто.

Безкоштовні програми для монтажу відео

VirtualDub проста програма для монтажу і кодування відео. Дозволяє виконувати базові маніпуляції з відео. Дуже простий інтерфейс програми не дозволяє ефективно працювати.

программа для монтажа видео VirtualDub

Демонстрація роботи з програмою VirtualDub

>>> Завантажити програму VirtualDub безкоштовно <<<

ZS4 Video Editor більш просунутий багатоплатформовий редактор відео. Крім відео також дозволяє працювати зі звуком і зображенням.

Программы для монтажа видео ZS4 Video Editor

>>> Завантажити програму ZS4 Video Editor безкоштовно <<<

AvideMUX ще одна програма рівня VirtualDub. Як і ZS4 Video Editor є кросплатформним редактором відео.

Программы для монтажа видео avidemux

>>> Завантажити програму AvideMUX безкоштовно <<<

CineFX (також відома як Jahshaka) програма для нелінійного монтажу відео. Дозволяє не тільки редагувати відео, але і застосовувати різноманітні ефекти. Як і дві попередні програми підтримує не тільки операційну систему Windows, але і інші платформи

 Программы для монтажа видео CineFX

>>> Завантажити програму CineFX безкоштовно <<<

Платні програми для монтажу відео

Якщо ви вже володієте основами відео монтажу і вам потрібна потужна програма, яка б дозволяла працювати швидко і якісно, то варто звернути увагу на платні рішення. Платних програм для монтажу відео так багато і їх функціональність так величезна, що описати все в рамках однієї статті не можливо. Однак вибираючи програму для монтажу, в першу чергу, слід звернути увагу на найбільш популярні.

Популярні платні програми для монтажу відео

  • Adobe Premiere Pro
  • Sony Vegas Pro
  • Cyberlink PowerDirector
  • Corel VideoStudio Pro X4 (Ulead)
  • Pinnacle Studio HD, Avid Studio
  • Roxio Creator 2011
  • MAGIX Movie Edit Pro
  • Grass Valley Edius (Canopus)