Програми для дефрагментації

198

Програма для дефрагментації, яка краща і яку вибрати. Подібним питанням часто задаються ті користувачі, які вирішили проводити дефрагментацію жорсткого диска регулярно.

В одній з попередніх статей ми вже говорили про те, що таке фрагментація і дефрагментація. Цього разу в статті будуть розглянуті кращі платні і безкоштовні програми для дефрагментації. Зараз на ринку існує величезний вибір програм для дефрагментації. В першу чергу ми розглянемо безкоштовні рішення. Можливо, ви зможете вибрати той з них, в іншому випадку у вас завжди є можливість придбати потужну платну програму для дефрагментації.

Безкоштовні програми для дефрагментації

Piriform Defragger – проста і надійна програма для дефрагментації. Defragger не вимагає установки і може працювати відразу після того як ви завантажили. Незважаючи на свою простоту і невеликий розмір Piriform Defragger відмінно справляється з дефрагментацией дисків на файлових системах NTFS і FAT32. При цьому дана програма дозволяє проводити дефрагментацію не тільки диска в цілому, але й окремих файлів, що може значно заощадити час.

Программа для дефрагментации Piriform Defragger

Auslogics Disk Defrag – ще одна проста і ефективна програма для дефрагментації дисків на базі файлових систем FAT 16/32 і NTFS. Програма Disk Defrag оснащена планувальником завдань, що дозволяє виконувати дефрагментацію регулярно і в точно зазначений час. Як і попередня програма Auslogics Disk Defrag дозволяє виконувати дефрагментацію окремих файлів і папок.

Программа для дефрагментации Auslogics Disk Defrag

MyDefrag – швидка і проста програма для дефрагментації жорстких дисків, а також дискет, карт пам’яті і USB накопичувачів. Однією з особливостей програми MyDefrag є можливість проводити дефрагментацію під час роботи скрінсейвера (зберігача екрана). Крім цього MyDefrag оснащена версією для роботи з командного рядка, планувальник завдань, різними алгоритмами дефрагментації.

Программа для дефрагментации MyDefrag

Платні програми для дефрагментації

O&O Defrag – просунута програма для дефрагментації. Програма O&O Defrag дозволяє працювати з файловими системами FAT, FAT32, NTFS і NTFS5. Серед функцій програми необхідно зазначити: підтримка масивів Volume/Stripe Sets, заміна стандартної утиліти для дефрагментації, робота в тлі, робота за розкладом, інтеграція в консоль MMC, п’ять різних режимів дефрагментації. Програма O&O Defrag дозволяє виконувати дефрагментацію будь-яких дисків швидко і якісно.

Программа для дефрагментации O&O Defrag

Ashampoo Magical Defrag – потужна програма для дефрагментації дисків у фоновому режимі. Програма запускається як системна служба і проводить дефрагментацію практично непомітно для користувача. При цьому ви маєте повний контроль над програмою і можете управляти її роботою. Наприклад, якщо ви бажаєте спостерігати за процесом дефрагментації ви можете включити виведення графічних даних.

Программа для дефрагментации Ashampoo Magical Defrag

Raxco PerfectDisk – ще одна потужна платна програма для дефрагментації. PerfectDisk може виконувати дефрагментацію в двох режимах. В одному з режимів програма фрагментує диск з урахуванням частоти звернення до файлів. Так, файли, з якими користувач активно працює, переміщуються в початок диска. Це дозволяє досягти максимальної швидкості роботи. Крім цього Raxco PerfectDisk вміє працювати з окремими файлами, працювати в режимі зберігача екрана, а також працювати згідно з планувальником завдань.

Программа для дефрагментации Raxco PerfectDisk