Програма для розбивки жорсткого диска

107

Розбивкою жорсткого диска називають процес розділення одного диска на декілька логічних дисків. У цій статті ми розглянемо популярні програми для розбивки жорсткого диска.

Операційна система Windows 7 оснащена вбудованою утилітою для розбиття дисків. Для того щоб запустити її пройдіть по шляху: Пуск – Панель управління — Система – Адміністрування – Управління комп’ютером – Управління дисками.

Запустивши утиліту управління дисками, ви отримаєте доступ до всіх необхідних функцій. Для вже існуючих дисків ви можете виконати: видалення, форматування, зміна букви, стиснення і видалення диска. Якщо підключено до комп’ютера новий жорсткий диск без розмітки, ви зможете виконати розбиття диска.

Программа для разбивки жесткого диска

Якщо можливостей вбудованої утиліти для розбивки диска вам недостатньо можете скористатися програмами сторонніх виробників.

Безкоштовні програми для розбивки диска

Wondershare Disk Manager Free

Якісних безкоштовних програм для розбивки диска не так багато. Однією з таких програм є Wondershare Disk Manager Free. Дана програма дозволяє створювати, видаляти, копіювати, форматувати і перетворювати розділи. Програма має дуже простий і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Завдяки чому навіть відсутність російської мови не ускладнить процес роботи з програмою навіть для не дуже досвідчених користувачів. Для установки цієї програми вам доведеться пройти безкоштовну і гранично просту реєстрацію на сайті виробника.

Программа для разбивки жесткого диска Wondershare Disk Manager Free

>>> Завантажити Wondershare Disk Manager Free <<<

Платні програми для розбивки диска

Partition Magic

Однією з найпопулярніших і відомих програм такого роду є Partition Magic від компанії Symantec. Дана програма може працювати з завантажувального диска, що значно спрощує розбиття жорсткого диска перед установкою операційної системи. Програма Partition Magic підтримує роботу з файловими системами NTFS і FAT. Крім базових операцій, таких як створення і форматування, Partition Magic дозволяє виконувати конвертування файлових систем, зміна розмірів розділів, об’єднання розділів.

Программа для разбивки жесткого диска Partition Magic

Paragon Partition Manager

Paragon Partition Manager – потужна програма для розбивки жорсткого диска, резервного копіювання, дефрагментації і управління операційними системами. На відміну від попередньої програми, Paragon Partition Manager має більш широким набором можливостей і функцій. Так, дана програма одна з небагатьох дозволяють працювати з дисками для віртуальних машин (MS Virtual PC, VMware Workstation, VMware Fusion і Sun VirtualBox).

Программа для разбивки жесткого диска paragon partition manager

Acronis Disk Director

Acronis Disk Director – ще одна просунута програма для розбивки жорсткого диска і управління дисками. Acronis Disk Director складається з трьох частин: модуль управління дисками, модуль Acronis Recovery Expert для відновлення втрачених даних і модуль Acronis OS Selector для управління декількома операційними системами. Acronis Disk Director оснащений усіма необхідними функціями для керування дисками, при цьому програма підтримує всі сучасні файлові операційні системи.

Программа для разбивки жесткого диска Acronis Disk Director