Програма для перегляду відео

48

Ми вже писали про програми для перегляду mkv, в цей раз тема буде розкрита трохи ширше, ми поговоримо про програми для перегляду відео. Операційна система Windows оснащена стандартною програмою для перегляду відео, однак, це рішення не дуже зручний і універсальний.

Тому багато користувачів воліють використовувати сторонні програми. Розглянемо програми, які користуються найбільшою популярністю серед користувачів.

Популярні програми для перегляду відео

Winamp – багатофункціональний мультимедіа плеєр. Інтерфейс програми Winamp розроблявся в першу чергу для зручного прослуховування музики, тому як програма для перегляду відео дане рішення не занадто зручно. Однак якщо ви не занадто часто дивіться відео медіаплеєр Winamp вам підійде ідеально.

Невелике відео про можливості Winamp англійською:

Завантажити програму Winamp

VLC media player — потужний універсальний програвач відео. Крім звичайного перегляду відео, даний плеєр дозволяє без проблем дивитися DVD,а також потокове IPTV відео. Також VLC media player оснащений вбудованими кодеками, що дозволяє переглядати всі популярні формати відео без установки кодеків від сторонніх розробників.

Программа для просмотра видео VLC media player

Завантажити програму VLC media player

GOM Player — відмінна універсальна програма з приємним дизайном. Цим плеєром я активно користувався до переходу на VLC media player. Як і VLC даний програвач має на борту всі популярні кодеки і відтворює більшість форматів відео без проблем.

Программа для просмотра видео GOM Player

Завантажити програму GOM Player

KMPlayer – ще один непоганий програвач відео. По набору функцій і інтерфейсу схожий на GOM Player, але при цьому менш зручний. Тим не менш, KMPlayer цілком гідний плеєр і має своїх шанувальників.

Программа для просмотра видео The KMPlayer

Завантажити програму KMPlayer

QuickTime – медіа програвач від компанії Apple. Не дивлячись на те, що QuickTime вміє відтворювати багато форматів, користувачі найчастіше використовують його лише для відтворення відеороликів в його фірмових форматах *.mov і *.qt.

Программа для просмотра видео QuickTime

Завантажити програму QuickTime

QuickTime Alternative – більш зручна і швидка програма для перегляду відео у форматах *.mov і *.qt. Як можна зрозуміти з назви, плеєр QuickTime Alternative позиціонується як альтернатива QuickTime.

Завантажити програму QuickTime Alternative

RealPlayer – як і плеєр QuickTime дана програма найчастіше застосовується користувачами для перегляду фірмових форматів. В даному випадку це: RealAudio (*.ra, *.rm), RealVideo (*.rv, *.rm, *.rmvb), RealPix (*.rp), RealText (*.rt), RealMedia Shortcut (*.ram, *.rmm). Тим не менш, RealPlayer виглядає більш привабливо, ніж QuickTime. Він має більш зручним інтерфейсам, що дозволяє переглядати всі популярні формати відео, і що найцікавіше дозволяє програвати формат QuickTime.

Программа для просмотра видео RealPlayer

Завантажити програму RealPlayer

Real Alternative – як і QuickTime Alternative, даний плеєр є альтернативою. Він призначений для перегляду відео у фірмових форматах RealPlayer. При цьому він володіє простим інтерфейсом, завдяки чому користується великою популярністю у користувачів, яким необхідно переглядати RealVideo формати.

Завантажити програму Real Alternative