Пошук схожих зображень в Інтернеті

45

Іноді виникає необхідність знайти схожі картинки. Наприклад, у вас є фотографія і вам потрібно знайти її у великому дозволі для того щоб роздрукувати або поставити в якості шпалер на робочий стіл. Без використання спеціальних сервісів пошук схожих зображень в Інтернеті завдання зовсім не просте. У даній статті ми розглянемо кілька способів, які дозволять вам виконувати швидкий пошук схожих фотографій в Мережі.

Використання пошукової системи Гугл

Мало хто знає, але пошукова система Гугл дозволяє виконувати пошук схожих зображень в інтернеті. Для цього потрібно зайти на google.ru і перейти в розділ « Картинки». Також на цю сторінку можна потрапити за посиланням http://www.google.ru/imghp.

Поиск похожих изображений в Интернете

Після того як ви зайшли на сторінку Гугл Картинки можна приступати до пошуку схожих зображень. Для того, щоб вибрати зображення для пошуку потрібно натиснути на значок у вигляді фотоапарата.

Поиск похожих изображений в Интернете

У вікні ви можете вказати пряме посилання на потрібне зображення або завантажити зображення з комп’ютера.

Поиск похожих изображений в Интернете

Також ви можете просто перетягнути потрібний зображення в браузер з робочого столу або будь-якої папки. Коли ви почнете перетягнути вибраний файл у браузері з’явиться повідомлення «Перетягніть зображення сюди». Файл із зображенням потрібно перетягнути на цей текст.

Після цих маніпуляцій завантажаться результати пошуку.

Поиск похожих изображений в Интернете

Для того щоб переглянути знайдені схожі зображення потрібно натиснути на посилання в результатах пошуку.

Поиск похожих изображений в Интернете

Як правило, знайдених схожих зображень дуже багато. Для того, щоб знайти підходящу картинку скористайтеся функціями сортування, які розташовані в лівій частині сторінки. Ви можете відсортувати картинки по даті публікації, розміром, кольором або типом.

Використання сервісу tineye.com

Якщо пошук схожих зображень в пошуковій системі Гугл не дав результатів можна скористатися іншими рішеннями. Наприклад, онлайн сервісом tineye.com.

Поиск похожих изображений в Интернете

Як і в попередньому випадку для того, щоб знайти схожі зображення потрібно завантажити вихідне зображення. Для цього потрібно вказати пряме посилання на картинку або завантажити файл з комп’ютера. Функція простого перетягування файлу також працює.

Поиск похожих изображений в Интернете

Після того як зображення для пошуку завантажено сервіс видає результати пошуку схожих зображень. Доступно три способи сортування результатів: Best Match (Найкращий збіг), Most Changed (Найбільше змін), Biggest Image (Велика дозвіл).