Пошук по картинці

62

Пошук інформації в мережі це не завжди просте завдання. Особливо якщо у вас є мінімум даних про те, що вам необхідно знайти. Прикладом такої ситуації може стати пошук по картинці.

Наприклад, у вас є зображення з низьким дозволом і вам необхідно знайти вихідну фотографію в оригінальній якості. Або у вас є зображення картини, а вам необхідно дізнатися ім’я художника.

Рішення подібних завдань ще кілька років тому було практично неможливим. Однак сучасні пошукові системи досягли достатнього рівня розвитку для того, щоб пошук по картинці став реальністю.

Як знайти інформацію в Google за допомогою пошуку по картинці

Оптимальним варіантом для пошуку по картинці буде сервіс Google Картинки. Для того щоб почати роботу з пошуком по картинках від Google перейдіть по посиланню «Картинки» на стартовій сторінці пошукової системи Google.

У вікні, необхідно кликнути по значку у вигляді фотоапарата. Після чого ви зможете вказати адресу картинки в Інтернеті або завантажити з вашого комп’ютера. Для веб-браузера Google Chrome працює пряме перетягування картинки в рядок пошуку. Коли картинка буде завантажена, ви зможете побачити результати пошуку. Тут ви можете дописати в рядок пошуку текстову інформацію про об’єкт, який ви шукаєте. Це допоможе зробити результати пошуку більш точними.

До речі, обрізка фотографії може поліпшити результати пошуку. Дізнайтеся про це в нашій статті .

Як користуватися пошуком по картинках в Google:

  • Крок № 1. Відкрити сторінку Google Картинки і натисніть на кнопку у вигляді фотоапарата. Ця кнопка знаходиться праворуч від рядка пошуку.

Поиск по картинке в Google

  • Крок № 2. Після цього має відкритися невелике спливаюче вікно. У вікні вказуємо посилання на картинку і натискаємо на кнопку «Пошук». Якщо ви хочете завантажити файл зі свого комп’ютера, то натисніть на посилання «Завантажити файл».

Поиск по картинке в Google

  • Крок № 3. Після того як ви вказали посилання або завантажили картинку з комп’ютера ви будете перенаправлені на сторінку з результатами пошуку. Зверніть увагу, в пошуковому рядку з’явилася картинка, яку ви шукали. Також, при необхідності ви можете уточнити пошук додавши текстовий опис картинки.

Поиск по картинке в Google

Інші сервіси для пошуку по картинці

Крім пошукової системи Google є і інші сервіси для пошуку по картинці. Одним з таких сервісів є сайт TinEye.com. Тут також як і попередньому випадку, ви можете завантажити зображення з комп’ютера або вказати її адресу. Після чого сервіс tineye.com виконати пошук по картинці і покаже результати пошуку.

Як користуватися пошуком по картинках в TinEye.com:

  • Крок № 1. Відкрийте сайт TinEye.com, після чого завантажте файл зображення з комп’ютера або вкажіть силка.

Поиск по картинке в TinEye.com

  • Крок № 2. Після завантаження зображення або посилання ви будете автоматично перенесено на сторінку з результатами пошуку.

Поиск по картинке в TinEye

Пошук по картинці з допомогою розширення для браузера

Також існують розширення для браузерів, які дозволяють виконувати пошук по картинці набагато швидше. Так, для браузера Google Chrome існує розширення Search by Image. Ви можете завантажити його по посиланню. Дане розширення дозволяє всього за пару кліків почати пошук по картинці в пошуковій системі Goolge.

расширение для поиска по картинке

Розширення Search by Image працює дуже просто. Вам потрібно викликати контекстне меню, клацнувши правою кнопкою мишки на будь картинці і вибрати пункт «Google Search with this image». Після цього відкриється нова вкладка з пошуком.

Аналогічне розширення є і для сервісу tineye.com. Дане розширення називається «TinEye Reverse Image Search». Працює воно також абсолютно також. Після установки в контекстному меню з’являється пункт, який дозволяє одним кліком виконати пошук по картинці в сервісі Tineye.

І ще одне, не забудьте ознайомитися з нашою добіркою найкращих додатків для Google Chrome smile.