Пошук драйверів за кодом пристрої

56

У даній статті ми розповімо про пошук драйверів за кодом пристрою. Пошук драйверів іноді стає справжньою проблемою. Якщо ви втратили диск з драйверами або встановлюєте на операційну систему на чужий комп’ютер поневірянь по інтернету в пошуку потрібних драйверів не уникнути.

Ситуація особливо ускладнюється, якщо ви не знаєте які комплектуючі від яких виробників встановлені. Є спеціальні програми, які сканують ваш комп’ютер і пропонують встановити необхідні драйвери. Однак такі програми в основному платні, їх ще теж необхідно встановлювати, і працюють вони, не завжди так добре як хотілося б. Тому зараз ми розглянемо пошук драйверів за кодом пристрою.

Шукати драйвера по коду пристрою будемо в інтернеті на спеціальних сайтах. На таких сайтах, необхідно ввести код пристрою і виробника, після чого нам пропонують встановити відповідний драйвер.

Як виконувати пошук драйверів за кодом пристрої

Перше, що нам необхідно зробити-це дізнатися код виробника та код самого пристрою. Для цього йдемо по такому шляху: Пуск – Панель завдань – система і безпека – Система – Диспетчер Пристроїв. Тут нам необхідно знайти пристрій, для якого потрібен драйвер. Пристрої без встановленого драйвера, як правило, відображаються зі знаком питання.

Для прикладу спробуємо знайти драйвер для відеокарти. Розгортаємо пункт меню «Відеоадаптери». Клікаєм правою кнопкою по відеокарті і вибираємо «Властивості».

У вікні, що відкрилося, переходимо на закладку «Відомості» і в випадаючому меню вибираємо пункт «ІД Обладнання». Тут нас цікавить перший рядок, а конкретніше код виробника та код пристрою (виділено червоним квадратом).

Поиск драйверов по коду устройства

Також в цьому вікні можна оновити, відключити або видалити драйвер. Для цього потрібно перейти на вкладку «Драйвер».

Далі заходимо на сайт pcidatabase.com, вводимо код виробника та пристрої і натискаємо кнопку «Пошук». Якщо ви зробили все вірно, після цього ви повинні отримати всю інформацію про своєму пристрої.

Поиск драйверов по коду устройства Поиск драйверов по коду устройства

Далі для того щоб завантажити необхідний драйвер достатньо перейти на сайт виробника.