Планшети з клавіатурою

59

Планшет це дуже зручний пристрій. У багатьох ситуація планшетом значно зручніше користуватися ніж ноутбуком або комп’ютером, проте у планшетів є один великий недолік – більшість з них не оснащуються апаратною клавіатурою. Без цієї апаратної клавіатури практично неможливо набирати великі обсяги тексту, навіть проста редагування текстового документа без клавіатури викликає серйозні незручності.

Тому багато покупці шукають планшети з клавіатурою. У даній статті ми розглянемо ряд моделей планшетних комп’ютерів, які оснащуються апаратною клавіатурою.

Планшети від компанії Microsoft Surface з Windows RT і Surface з Windows 8 Pro

Планшети Surface з Windows RT і Surface з Windows 8 Pro оснащуються дуже зручною підключається клавіатурою-обкладинкою. Дана клавіатура легко підключається за допомогою магнітних фіксаторів і виконує відразу декілька функцій. Вона захищає екран і надає користувачеві клавіатуру з тачпадом. Існують дві версії цієї клавіатури: сенсорна і механічна.

Планшеты с клавиатурой

Microsoft Surface і підключаються клавіатури

Сенсорна клавіатура для планшетів Microsoft Surface є тонкою і гнучкою сенсорною поверхнею, на якій намальована клавіатура. Механічний варіант клавіатури більш товстий і твердий. Механічна клавіатура надає користувачеві повноцінні апаратні клавіші.

Планшети сот компанії ASUS: Transformer Pad та інші

Компанія ASUS має великий досвід у розробці планшетів з клавіатурою. Саме ця компанія першою випустила планшет на базі операційної системи Android з підключається клавіатурним доком.

На даний момент топовим планшетом з клавіатурою на базі Android є ASUS Transformer Pad Infinity TF700T. Даний планшет оснащується клавіатурним блоком, який з допомогою надійних фіксаторів підключається до планшета, таким чином, перетворюючи його в якусь подобу нетбука.

Планшеты с клавиатурой

ASUS Transformer Pad Infinity TF700T

В клавіатурному доці, крім самої клавіатури вбудований додатковий акумулятор, що дозволяє значно продовжити роботу пристрою, а також порти USB і карт рідер.

Для любителів планшетів на базі операційної системи Windows у компанії ASUS також є рішення. Наприклад, ASUS Transformer Book який оснащується аналогічним клавіатурним доком, в якому крім іншого вбудований жорсткий диск ємністю 500 Гб.

Планшети від компанії Samsung ATIV Smart PC і ATIV Smart PC Pro

Компанія Samsung вирішила не винаходити велосипед і запозичила конструкцію у компанії ASUS. Але на відміну від неї компанія Samsung вважає свої пристрої ноутбуками. Хоча, звичайно, вони більше схожі на планшети з клавіатурою.

Планшеты с клавиатурой

Samsung ATIV Smart PC

ATIV Smart PC і ATIV Smart PC Pro працюють під управлінням операційної системи Windows. Як і устрйоства від ASUS дані планшети з клавіатурою оснащуються клавіатурним доком, в якому розміщений додатковий акумулятор і порти. Крім цього Smart PC і Smart PC Pro оснащуються електронним пером S Pen від компанії Wacom для рукописного введення.

Планшети від компанії Sony: VAIO Duo 11

Sony: VAIO Duo 11 це ще один пристрій виробник, якого не вважає його планшетом. Але зараз грань між ноутбуками і планшетами настільки тонка, що однозначно сказати, що це планшетний комп’ютер чи все-таки ноутбук вкрай складно. Тому розглянемо даний пристрій як планшет з клавіатурою.

Планшеты с клавиатурой

Sony VAIO Duo 11

Пристрій Sony VAIO Duo 11 виконано у форм-факторі слайдера. У складеному стані він нагадує планшет, але всього одним рухом його можна перетворити на невеликий ноутбук. Як і ATIV Smart PC даний гаджет оснащується електронним пером для рукописного введення.