Планшет для Скайпу

39

Одна з основних завдань, які ставлять перед користувачі своїми планшетами, онлайн-спілкування. Наприклад, багато користувачів використовують свій планшет для Скайпу. Форм-фактор легкого і компактного пристрою з великим екраном дозволяє користуватися Скайпом в будь-якому зручному місці, де є WiFi мережу. А якщо ваш планшет оснащений підтримкою мобільного інтернету, то ви зможете користуватися Скайпом на планшеті скрізь, де є покриття мобільного зв’язку. У даному матеріалі ми розповімо про те, як вибрати планшет для Скайпу, а також розглянемо кілька планшетів, які відмінно підходять для онлайн спілкування.

Підтримка мобільного інтернету

Якщо ви вибираєте планшет для Скайпу і спілкування в онлайн режимі, то перше, з чим необхідно визначитися це підтримка мобільного інтернету. Якщо ви хочете бути менш залежним від WiFi мереж, то слід вибирати планшети, які можуть працювати з мобільним інтернетом.

Інформацію про це можна знайти в технічних характеристиках планшета. Як правило, там вказується підтримка 3G або LTE.

Камера на передній панелі планшета

Більшість сучасних планшетів оснащуються камерою на передній панелі. Однак далеко не завжди ця камера дозволяє отримати досить якісну картинку. Перед покупкою краще ознайомитися з оглядами планшета, звернувши особливу увагу на інформацію про передній камері.

Діагональ екрану

Діагональ екрану багато в чому визначає модель використання планшета. Якщо ви плануєте регулярно носити пристрій з собою, то краще звернути свою увагу на планшети з діагоналлю 7 або 8 дюймів. Такі планшети значно компактніші, тонше і легше ніж повноформатні 10 дюймові планшети. А значить, вам буде набагато легше транспортувати їх і користуватися ними в дорозі.

Якщо ж ви купуєте планшет для домашнього використання, то краще вибрати планшет з діагоналлю 10 дюймів.

А тепер, розглянемо ряд вдалих планшетів для Skype і спілкування в мережі.

ASUS Nexus 7 (2013) 3G —друга версія планшету Nexus 7.

Даний планшет отримав 7-дюймовий IPS екран з роздільною здатністю 1920?1200. Щільність пікселів становить 323 точок на дюйм. В якості процесора використаний чотирьох ядерний Qualcomm APQ8064 Snapdragon з тактовою частотою 1500 МГц та графічним прискорювачем Adreno 320.

ASUS Fonepad ME371MG 16Gb – компактний планшет з можливістю здійснення звичайних дзвінків по мобільному телефону.

Планшет для Скайпа - ASUS Fonepad

Планшет отримав 7-дюймовий IPS екран з роздільною здатністю 1280?800. Щільність пікселів становить 216 точок на дюйм. В якості процесора використаний одне ядерний x86 чіп Intel Atom Z2420 з тактовою частотою 1200 МГц та графічним прискорювачем PowerVR SGX540.

Samsung Galaxy Note 8.0 N5100 16Gb — планшет з лінійки Galaxy Note, комплектується спеціальним стилусом для рукописного введення.

Планшет для Скайпа - Samsung Galaxy Note 8.0 N5100

Планшет оснащується 8 дюймовим екраном з роздільною здатністю 1280?800. Щільність пікселів становить 189 точок на дюйм. В якості процесора використаний чотирьох ядерний процесор Samsung Exynos 4412 з тактовою частотою 1600 МГц та графічним прискорювачем Mali-400 MP. Як і ASUS Fonepad, даний планшет дозволяє здійснювати дзвінки по мобільному телефону.