Перегляд IPTV на телевізорі

62

IPTV стрімко набирає популярність. Все більше інтернет провайдерів надають своїм користувачам доступ до ТБ-мовлення через інтернет. Тому все частіше користувачі цікавляться, як дивитися IPTV на телевізорі. Для вирішення цієї задачі можна використовувати кілька підходів, які ми розглянемо в цій статті.

Що таке IPTV

IPTV це технологія трансляції цифрового телебачення в комп’ютерних мережах з протоколом IP. IPTV має ряд переваг у порівнянні зі звичайним телемовленням:

  • IPTV можна транслювати через інфраструктуру комп’ютерних мереж
  • IPTV дозволяє транслювати якісний 5.1 звук і HD відео
  • IPTV дозволяє використовувати велику кількість додаткових інтерактивних сервісів

Як дивитися IPTV на телевізорі

Підключення телевізора до комп’ютера за допомогою HDMI кабелю. Самий простий і самий не зручний спосіб. Будь-який сучасний телевізор можна підключити до комп’ютера або ноутбука за допомогою кабелю HDMI. У цьому випадку картинка і звук буде транслюватися з відеокарти комп’ютера на телевізор. Таким чином, ви зможете переглядати IPTV на телевізорі.

Використання спеціальних приставок до телевізора для перегляду IPTV. На ринку поки небагато подібних рішень, але вони вже є. Популярні приставки для перегляду IPTV на телевізорі: Dlink DIB-120, AMINET Amino 110, AMINET Amino 103, STB MAG-250, Motorola VIP1003, AirTies Air 7120.

Використання медіаплеєрів DUNE. Всі медіаплеєри DUNE підтримують відтворення IPTV. Встановивши такий плеєр, ви зможете без праці дивитися IPTV на телевізорі.

Використання будь медіаплеєра. Всі існуючі на ринку медіаплеєри підтримують відтворення медіа контенту за допомогою UPnP. Для цього необхідно встановити домашній медіа сервер і Udp to Http Proxy. Після чого кожен IPTV канал потрібно додати в медіасервер вручну.