Оновлення DirectX

31

Після установки нової гри часто необхідно оновити DirectX. Нові версії DirectX виходять досить регулярно і якщо завзятий геймер рано чи пізно вам доведеться оновити DirectX. У цій короткій статті ми розповімо, що таке DirectX і як його оновити.

Як оновити DirectX

Процедура оновлення DirectX не являє собою нічого складного. Спочатку необхідно перейти на сайт компанії Microsoft, для того щоб завантажити інсталятор, який виконає установку або оновлення DirectX.

На сайті Microsoft потрібно вибрати мову і почати кнопку «Download».

Обновить DirectX

Після цього буде закачаний інсталятор. Запустіть інсталятор і натисніть на кнопку «Далі». У наступному вікні вам буде пропонуватися установка Панелі Bing». Для того щоб відмовитися від установки «Панелі Bing» і встановити тільки DirectX зніміть галочку і знову натисніть кнопку «Далі».

Обновить DirectX Обновить DirectX

Обновить DirectX

Все, після цього інсталятор завантажить і встановить всі необхідні файли для оновлення DirectX. Більше ніяких дій не потрібно.

Що таке DirectX

DirectX-це набір бібліотек, які використовуються програмістами при розробці програм під операційну систему Microsoft Windows. Найбільш широко можливості DirectX використовуються розробниками комп’ютерних ігор. Багато гри при установці автоматично пропонують користувачеві оновити DirectX до необхідної для коректної роботи версії. Однак часто така функція не передбачається розробниками, та проводити оновлення доводиться самостійно.