Нумерація сторінок у Word

130

Програма Microsoft Word або просто Ворд — одна з найбільш популярних програм серед користувачів. Завдяки великій кількості функцій і простому інтерфейсу Microsoft Word став практично стандартом серед програм для набору тексту. Тому рідко де можна зустріти комп’ютер з операційною системою Windows, але без програми Ворд.

Однією з типових завдань, з якими стикаються користувачі під час роботи з даною програмою це нумерація сторінок. Багато користувачів просто не можуть знайти цю функцію. У даній статті ми розповімо про те, як включити і налаштувати номери сторінок в Ворді.

Як включити нумерацію сторінок в Word 2007, 2010-2013

Починаючи з 2007 року, програма Word використовує так званий стрічковий інтерфейс. У цьому інтерфейсі всі функції програми розподілені по декількох вкладках. Функція «Нумерація сторінок» знаходиться на вкладці «Вставка».

Клікнувши по кнопці «Нумерація сторінок» ви побачите випадаюче меню, в якому можна вибрати розташування номера сторінки. Наприклад, нумерацію сторінок можна розташувати вгорі сторінки, внизу сторінки або на полях. Для того, щоб додати нумерацію сторінок у Ворді виберіть один із запропонованих варіантів розташування.

Якщо ви хочете, щоб нумерація сторінок почалася не з одиниці, а інший цифри, то це можна вказати у меню «Формат номерів сторінок».

Формат номеров страниц в Ворде

Відкрийте меню, що випадає «Номер сторінки» і виберіть пункт «Формат номерів сторінок». У вікні потрібно включити функцію «Почати» і вказати цифру, з якої повинна починатися нумерація сторінок у Ворді.

Формат номеров страниц в Ворде

До речі, можливо вам буде цікаво дізнатися, як прибрати нумерацію сторінок.

Нумерація сторінок у Word 2007, 2010 і 2013 без титульного аркуша

Ще однією можливою проблемою при нумерації сторінок є нумерація без титульного аркуша. Користувачі просто не знають, як вимкнути нумерацію сторінок на першій сторінці документа.

Для того щоб налаштувати нумерацію сторінок без титульної сторінки (першої сторінки) повинна спочатку пронумерувати всі сторінки, так як це описано вище. Після того, як на всіх сторінках вашого документа з’явиться номер потрібно просто відключити відображення нумерації на першій сторінці.

Для цього перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки» і натисніть на невелику кнопку праворуч від напису «Параметри сторінки».

нумерация страниц без титульного листа

Після цього перед вами повинно відкритися вікно під назвою «Параметри сторінки». Тут потрібно встановити галочку навпроти опції «Розмічати колонтитули першої сторінки». В результаті нумерація сторінок зникне з першої сторінки документа.

нумерация страниц без титульного листа

У статті «Як пронумерувати сторінки в Word 2 сторінки» ви можете дізнатися про те, як зробити першу сторінку без номера, а другу з номером «1».