Ноутбуки трансформери

46

Одним з самих нових трендів на ринку комп’ютерів є ноутбуки трансформери. Такі ноутбуки існують вже досить давно, тільки зараз вони набирають широку популярність. Основною фішкою таких пристроїв є можливість перетворення в планшет.

Існують ситуації, коли працювати з планшетом набагато зручніше, ніж з ноутбуком. Але носити з собою обидва пристрої вкрай незручно. Саме для вирішення цієї проблеми і створені ноутбуки трансформери. У даній статті ми розглянемо кілька моделей ноутбуків трансформерів.

Ноутбуки з обертовим екраном

Fujitsu LIFEBOOK T900

Компанія Fujitsu є одним із перших серед виробників ноутбуків трансформерів. Вона випускає якісні трансформери вже багато років. Одним з таких ноутбуків трансформерів і є Fujitsu LIFEBOOK T900.

Даний ноутбук випускається в декількох конфігураціях. У топових конфігураціях даного ноутбука використовується потужний процесор Core i7, 4 Гб оперативної пам’яті, жорсткий диск ємністю 500 Гб, пишучий привід оптичних дисків і сенсорний екран з діагоналлю 13.3 дюймів і роздільною здатністю 1280 на 800 точок.

Єдиним недоліком цього ноутбука трансформера є більший вага і габарити. Гаджет важить 2 кілограми, а його товщина майже 4 сантиметри.

ASUS Eee PC T101MT


На відміну від Fujitsu LIFEBOOK T900 даний ноутбук-трансформер від ASUS не може похвалитися потужним залізом. В основі даного пристрою лежить двох ядерний економічний процесор Atom N570 з тактовою частотою 1.6 ГГц. Крім цього ASUS Eee PC T101MT оснащений двома гігабайтами оперативної пам’яті, жорстким диском ємністю 320 гб і 10.1-дюймовим екраном з роздільною здатністю 1024 на 600 точок.

Ноутбуки з екраном переворачиваемым

Lenovo IdeaPad Yoga


Даний ноутбук від Lenovo можна вважати першим представником нової хвилі ноутбуків-трансформерів, заточених під використання з операційною системою Windows 8. На відміну від попередніх ноутбуків екран IdeaPad Yoga не обертається, а просто перегинається на зворотну сторону пристрою. Подібне рішення дозволяє значно спростити конструкцію ноутбука і, як результат, підвищити його надійність і знизити ціну.

Гаджет був нещодавно представлений і вийде в продаж, швидше за все, тільки після виходу операційної системи Windows 8. Тому, інформації про технічні характеристики цього ноутбука трансформера поки небагато. Відомо, що він буде випускатися в декількох конфігураціях. У топової конфігурації ноутбук буде оснащений продуктивним процесором Intel Core 7 Ivy Bridge, твердотілим накопичувачем ємністю до 250 Гб і ємнісним IPS сенсорним екраном з діагоналлю 13.1 дюймів і роздільною здатністю 1600 x 900 пікселів.

Ноутбуки з двома екранами

ASUS TAICHI


На виставці Computex 2012 компанія ASUS здивувала всіх своїм дуже незвичайним ноутбуком трансформером під назвою ASUS TAICHI. Особливістю цього гаджета є те, що він не використовує будь-які методи перевертання екрана на інший бік пристрою. Рішення, яке придумали розробники з ASUS набагато простіше.

В ноутбук встановлено відразу два екрани. Один екран як у звичайному ноутбуку, а другий із зворотного боку. Таким чином, для того щоб перейти до роботи в режимі планшета досить закрити ноутбук. Екран, який розміщений з зовнішньої сторони пристрою, є сенсорним і підтримує мультитач.

Що стосується технічних характеристик ноутбука трансформера ASUS TAICHI, то гаджет буде випускатися в двох варіантах з 11,6 або 13,3 дюймовими Super IPS+ дисплеями з роздільною здатністю 1900 на 1280 крапок. В якості процесора буде використовуватися потужний процесор Core i7 останнього покоління Ivy Bridge. Об’єм оперативної пам’яті буде складати 4 Гб. Інших даних поки немає.

Ноутбуки з від’єднується клавіатурою

ASUS Tablet 810

Ще одна дуже незвичайна модель ноутбука, представлена компанією ASUS на виставці Computex 2012. ASUS Tablet 810 дозволяє повністю від’єднати клавіатурну частина ноутбука і працювати з пристрою як незалежним планшетом.

З-за такої структури пристрою можна впевнено сказати це ноутбук або все-таки планшет з під’єднується клавіатурою. Тим не менш, пристрій є дуже вдалим трансформером.

Інформації про технічні характеристики ASUS Tablet 810 поки небагато. Відомо, що в пристрої буде використаний процесор Intel Medfield, 2 гб оперативної пам’яті, сенсорний екран з діагоналлю 11,6 і стандартним для ноутбуків роздільною здатністю 1366 на 768 точок.