Незвичайні смартфони

64

Смартфон вже давно став цілком звичайним пристроєм. Більшість смартфонів схожі один на одного як дві краплі води. Але, багатьом така ситуація не подобається і спеціально для таких покупців виробники електроніки випускають різноманітні незвичайні смартфони. Ці моделі відрізняються від сірої маси інших подібних пристроїв. У даній статті ми розглянемо ряд таких незвичайних смартфонів. Вибравши один з них, ви обов’язково отримаєте новий досвід і нові враження від використання.

Nokia 808 PureView

Nokia 808 PureView – це камерафон від компанії Nokia. Він працює на операційній системі Symbian. Незвичність даного смартфона полягає в його камері. В даному пристрої встановлена камера з великим розміром матриці, а також дозволом в 41 мегапіксель. Такі характеристики камери дозволяють отримувати фотографії, порівнянні за якістю не лише з компактними фотокамерами, але з фотоапаратами більш високого рівня.

Nokia EOS

Необычные смартфоны: Nokia EOS

Nokia EOS – ще один незвичайний смартфон від компанії Nokia. Як і Nokia 808 PureView, цей смартфон оснащується дуже просунутої камерою. На даний момент, цей смартфон все ще офіційно не представлений. Тому ніякої інформації про його характеристики немає. Відомо тільки, що він буде працювати на базі операційної системи Windows Phone. Але, не дивлячись на відсутність інформації про характеристики, варто очікувати, що Nokia EOS зможе фотографувати також якісно, як і 808 PureView.

Samsung Galaxy Note II

Необычные смартфоны: Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II – це смартфон записна книжка від компанії Samsung. Цей незвичайний смартфон працює на базі операційної системи Andoid і його основною фішкою є його можливості по роботі з пером. Він володіє досить великими розмірами. Його екран має діагональ 5.5 дюймів. Крім цього в його корпусі міститься спеціальне електронне перо, яке можна витягти і використовувати на сенсорному екрані смартфона. З допомогою пера і спеціального програмного забезпечення, яким оснащений смартфон, користувач може робити рукописні замітки, вводити текст від руки або малювати.

Asus Padfone Infinity

Необычные смартфоны: Asus Padfone Infinity

Asus Padfone Infinity – цей незвичайний смартфон може виконувати функції відразу двох на перший погляд несумісних устрйоств: планшета і смартфона. Сам смартфон Asus Padfone Infinity працює на базі операційної системи Android і нічим особливо не виділяється. Але, в комплекті з ним йде док-станція у формі планшета, всередину якої можна встановити смартфон. Після установки даного смартфона в док-станцію він перетворюється в повноцінний планшет. При цьому всі ваші дані зі смартфона стають доступні на великому екрані планшета.

Vertu Ti

Необычные смартфоны: Vertu Ti

Vertu Ti – перший смартфон це марки випущений за час незалежності цього бренду від компанії Nokia. Vertu Ti це смартфон на базі операційної системи Android. Його основною особливістю є преміальний дизайн і ціна. При створенні даної моделі використовувалися тільки кращі матеріали, серед яких сталь і справжня шкіра. Крім цього кожен смартфон збирається і тестується вручну.