Невизначена мережу без доступу до Інтернету

49

Невизначена мережу без доступу до Інтернету, це помилка, яку видає операційна система Windows, коли виникають проблеми з Інтернетом. До появи цього повідомлення можуть призводити різні проблеми, пов’язані з локальною мережею і Інтернетом. В даному матеріалі ми розглянемо найбільш ймовірні причини виникнення даної проблеми, а також дамо деякі рекомендації по їх усуненню.

Проблема на стороні провайдера.

Найпоширеніша причина появи помилки «Невизначена мережу без доступу до Інтернету» це проблеми на стороні провайдера. Тому при виникненні даної проблеми не варто панікувати і міняти всі можливі настройки. Так ви можете тільки погіршити ситуацію.

Замість цього зателефонуйте у технічну підтримку вашого інтернет провайдера і повідомте про проблему. Якщо Інтернет провайдер підтвердить, що проблеми на їхньому боці (наприклад, проводяться технічні роботи), то вам потрібно просто дочекатися, поки все запрацює. Якщо ж провайдер повідомить, що у них все нормально, тоді можна починати шукати проблему в себе.

Зависання роутера.

Будь роутер може зависнути або заглючить, переставши нормально обслуговувати локальну мережу. Особливо часто таке трапляється з недорогими моделями роутерів.

На щастя, ця проблема вирішується досить просто. Вам потрібно просто перезавантажити роутер. Для цього потрібно відключити роутер від електромережі на кілька секунд, після чого підключити назад.

Не вірний MAC адресу.

Досить часто Інтернет провайдери використовують MAC-адресу мережевої карти для аутентифікації користувача. Конкретний MAC адресу прив’язується до конкретного користувача. При цьому у разі зміни MAC-адреси користувача обмежується доступ до Інтернету і він отримує помилку невизначена мережу без доступу до Інтерент.

Тому якщо ви змінювали MAC адресу або підключили Інтернет кабель до іншого комп’ютера (у якого інший MAC адреса), то вам потрібно змінити MAC-адресу на той, до якого прив’язана ваша обліковий запис у Інтернет провайдера.

Для того щоб змінити MAC адресу вам потрібно відкрити Панель керування і перейти в розділ «Мережа й Інтернет – Центр управління мережами і загальним доступом». Тут потрібно натиснути на посилання «Підключення по локальній мережі».

Далі відкриється вікно «Стан підключення по локальній мережі». Тут потрібно натиснути на кнопку «Властивості».

нажимаем на кнопку Свойства

Після цього відкриється вікно властивостей підключення. Тут натискаємо на кнопку «Налаштувати».

нажимаем на кнопку Настроить

Далі з’явиться вікно з настройками мережевої карти. Тут потрібно перейти на вкладку «Додатково» і вказати правильний MAC адреса для властивості «Мережевий адресу».

меняем MAC адрес

Після внесення всіх налаштувань закрийте всі вікна натисканням на кнопку «OK». Після цього MAC-адреса має змінитися. Якщо проблема була в цьому, то Інтернет повинен заробити.

Неправильні налаштування підключення.

Ще одна можлива причина виникнення помилки «Невизначена мережу без доступу до інтернету» це неправильні налаштування підключення. Більшість Інтернет провайдерів використовують автоматичну видачу IP адрес. Тому якщо ви включили ручне налаштування IP адрес і невірно їх вказали, то Інтернет не буде працювати. Замість цього ви отримали невідому мережу без доступу до Інтерент.

Для того щоб виправити цю проблему вам потрібно відкрити Панель керування і перейти в розділ «Мережа й Інтернет – Центр управління мережами і загальним доступом». Тут потрібно натиснути на посилання «Підключення по локальній мережі».

нажимаем на ссылку Подключение по локальной сети

Далі відкриється вікно «Стан підключення по локальній мережі». Тут потрібно натиснути на кнопку «Властивості».

нажимаем на кнопку Свойства

Після цього відкриється вікно властивостей підключення. Тут потрібно виділити пункт «Протокол Інтернету версії 4 (TCP/IPv4)» і натиснути на кнопку «Властивості».

выбираем Протокол Интернета версии 4 и нажимаем на кнопку Свойства

У вікні, потрібно виділити пункти «Отримувати IP-адресу автоматично» і «Отримувати адресу DNS-сервера автоматично».

включаем автоматическое получение IP адресов

Після включення даних функцій потрібно закрити всі вікна натисканням на кнопку «OK». Якщо проблема була в цьому, то Інтернет повинен заробити.

Неправильні налаштування роутера.

Якщо ваш комп’ютер підключений до Інтернету через домашній роутер, то причиною появи повідомлень про непізнаною мережі без доступу до Інтернету можуть бути неправильні налаштування на роутері. У цьому випадку вам необхідно правильно налаштувати роутер. Якщо у вас виникають труднощі з налаштуванням роутера, то проконсультуйтеся з технічною підтримкою вашого Інтернет провайдера. Можливо, ваш провайдер надає послуги з налаштування роутерів. В якості тимчасового вирішення подібної проблеми можна підключити Інтернет безпосередньо в комп’ютер.