Немає звуку на телевізор через HDMI

159

Багато користувачів, які намагаються підключити телевізор до комп’ютера або ноутбука, запитують, що робити, якщо немає звуку на телевізор через HDMI. На жаль, ця проблема настільки часта, що питання, пов’язані з нею, задаються майже кожен день. У даній статті ми розповімо про те, як можна вирішити цю проблему.

Отже, для початку переконайтеся, що ваш ноутбук або комп’ютер підключений до телевізора та зображення передається нормально. Також потрібно перевірити звук на телевізорі, для цього просто підкрути гучності за допомогою пульта ДУ.

Після цього відкрийте «Панель управління» і знайдіть там розділ «Обладнання і звук». В цьому розділі є підрозділ з назвою «Звук». От нам і треба відкрити.

Якщо вам не вдається знайти підрозділ «Звук», то ви можете скористатися пошуком в меню Пуск. Просто введіть у пошуковий рядок «звук» і операційна система сама запропонує вам відкрити даний підрозділ «Панелі управління».

используем поиск в меню Пуск

Після відкриття підрозділу «Звук» перед вами з’явиться невелике вікно з чотирма вкладками. Нас цікавить тільки перша вкладка, яка називається «Відтворення». Тут відображається список аудіо пристроїв, на які може передаватися звук. Якщо у вас немає звуку на телевізор через HDMI, то швидше за все у вікні «Звук» буде стояти зелена позначка навпроти пункту «Динаміки».

окно Звук

Це означає, що звук передається на динаміки пк (або ноутбука) замість того, щоб передаватися по HDMI на ваш телевізор. Для того щоб виправити цю ситуацію потрібно виділити пункт «Цифрове аудіо (HDMI)» у вікні «Звук» і натиснути на кнопку «За замовчуванням».

включаем передачу звука по HDMI

Після цього напроти пункту «Цифрове аудіо (HDMI)» повинна з’явитися зелена позначка, яка означає, що тепер звук буде передаватися на HDMI вихід. Для того щоб зберегти налаштування закрийте вікно «Звук» натисканням на кнопку «Ok».

сохраняем настройки

Після цього звук повинен передаватися на телевізор через HDMI без проблем.