Не відкривається флешка

50

Що робити якщо не відкривається флешка. З такою проблемою кожен день стикаються безліч користувачів. У цій статті ми спробуємо розібратися з причинами та можливими шляхами вирішення цієї проблеми.

Чому не відкривається флешка?

Розглянемо основні причини, які можуть привести флешку в неробочий стан.

Фізичне пошкодження флешки. Флешка це пристрій, який використовують дуже активно. Однією з найпоширеніших проблем є пошкодження внутрішніх з’єднань через згинання флешки.

Часто в поспіху користувачі не помічають, що висмикують флешку не обережно. Це призводить до згинання USB штекери щодо корпусу флешки. Таке пошкодження досить швидко призводить пристрій в повністю робочий стан.

Не открывается флэшка

Якщо таке сталося і флешка не відкривається, залишається тільки ризикнути і випрямити її руками. Часто це допомагає відновити її роботу на деякий час і копіювати важливі файли.

Логічне пошкодження файлової системи флешки. Ще одна досить поширена причина несправності флеш накопичувачів. Якщо при підключенні флешки до комп’ютера флешка не відкривається, і ви бачите пропозицію виконати форматування пристрою, швидше за все проблема саме в пошкодження файлової системи. При цьому виді пошкодження найчастіше файли залишаються цілими і їх можна відновити за допомогою спеціальних програм для відновлення файлів.

Зараження вірусами комп’ютера або самої флешки. У разі зараження вірусами може бути безліч причин, чому не відкривається флешка. Від повного знищення файлів на флешці до пошкодження операційної системи, з-за якого флешка не може нормально працювати. Перше, що слід зробити, це очистити комп’ютер і флешку від вірусів. Після цього можна намагатися відновити файли за допомогою спеціальних програм.

Нагадаємо, якщо документи на несправній флешці для вас дуже важливі краще звернутися до спеціалізованим компаніям, які займаються відновленням файлів професійно. В цьому випадку у вас будуть максимальні шанси відновити дані.