Не показує відео в Інтернеті

237

Більша частина всіх матеріалів викладених в Інтернет це відео ролики. Тому дуже важливо щоб веб-браузер вмів правильно їх відтворювати. Інакше ви не зможете повноцінно переглядати веб-сторінки.

Іноді користувачі стикаються з тим, що їх браузер не показує відео в Інтернеті. В даному матеріалі ми розглянемо ряд найбільш поширених причин, які можуть призводити до непрацездатності відео роликів в Інтернеті.

Причина № 1. Проблеми з Flash Player.

У більшості випадків, для того щоб додати відео ролик у веб-сторінку використовується технологія Flash. Тому найбільш поширена причина проблем з відтворенням відео в Інтернеті це різноманітні проблеми з Flash Player.

Flash Player це доповнення до браузера, який дозволяє відтворювати Flash об’єкти усередині веб-сторінок. Flash Player можна абсолютно безкоштовно завантажити з сайту http://get.adobe.com/ru/flashplayer/.

Якщо на вашому комп’ютері не встановлений Flash Player, просто скачайте її з офіційного сайту і встановіть. У разі якщо Flash Player встановлений, ви можете його видалити і встановити повторно. Для цього відкрийте Панель управління —> Програми —> Програми та засоби. Тут потрібно знайти програму Adobe Flash Player і видалити її.

Після цього ви зможете встановити Flash Player заново. Крім цього потрібно перевірити настройки Flash Player безпосередньо в самому браузері. Можливо, відтворення Flash відключено налаштуваннями. Наприклад, в браузері Google Chrome є сторінка chrome://plugins/. Тут можна включити або відключити роботу доповнення Flash Player.

Причина № 2. Вимкнено JavaScript.

Крім технології Flash браузер повинен працювати з JavaScript. Якщо ваш браузер не показує відео в Інтернеті, то можливо в його налаштуваннях вимкнено JavaScript.

Наприклад, для того, щоб перевірити працездатність JavaScript в браузері Google Chrome потрібно відкрити налаштування і клацнути по кнопці «Налаштування контенту».

Не показывает видео в Интернете - включите JavaScript

У діалоговому вікні можна включити або відключити роботу JavaScript.

Проблема № 3. Низька швидкість підключення до Інтернету.

Все ще не показує відео в Інтернеті? Можливо у вас проблема з Інтернетом. Швидкість підключення до Інтернету, яка необхідна для комфортного перегляду відео роликів, залежить від якості самих відео роликів. Якщо під час перегляду відео ви спостерігаєте посмикування, підвисання і прогрузки, то, швидше за все проблема саме в цьому.

Що робити якщо нічого не допомагає.

В деяких випадках знайти причину проблем з відтворенням відео не вдається. Flash Player встановлений і працює, JavaScript також, швидкість підключення достатня. Але, тим не менш, відео не відтворюється. На такий випадок можна дати кілька порад:

  • Перевірте комп’ютер на віруси. Зараження вірусами може призводити до самим різноманітним глюків. Скачайте і встановіть антивірус. Якщо антивірус вже встановлено, скористайтеся безкоштовними антивірусними сканерами. Наприклад, Dr Dr.Web CureIt або Kaspersky Virus Removal Tool.
  • Перевстановіть ваш веб-браузер. Повністю видаліть веб-браузер і встановіть заново. Встановлювати потрібно останню версію, скачану з офіційного сайту розробника.
  • Спробуйте переглянути відео з допомогою іншого браузера. Встановіть кілька браузерів і виберіть той, в якому перегляд відео буде максимально комфортним.