Налаштування провідника Windows

62

Провідник Windows або Windows Explorer це програма за допомогою якої ви виконуєте більшість дій в операційній системі Windows. З виходом операційної системи Windows Vista в Провіднику з’явилася велика кількість додаткових функцій, про які більшість користувачів навіть не здогадується. У даній статті ми розповімо про те, як за допомогою цих функцій можна поліпшити Провідник, зробивши роботу з комп’ютером більш швидкої та ефективної.

Обране

Вікно Провідника розділене на дві частини. В лівій панелі є спеціальне меню «Вибране». У це меню можна додати всі папки, з якими ви часто працюєте. Що б це зробити, потрібно просто перетягнути теку з правої частини вікна.

Також ви можете привласнити унікальну іконку для будь доданої в це меню папки. Щоб це зробити необхідно викликати властивості папки, розміщеної у меню «Вибране» і натиснути на кнопку «Змінити значок» на вкладці «Ярлик». Використання унікальних ікон дозволить вам швидше знаходити потрібну папку.

Прапорці для елементів

Ви можете використовувати прапорці для того щоб виділяти файли або папки. Для цього відкрийте меню «Параметри папок» (затиснути клавішу Alt і запустити меню Сервіс – Параметри папок) і на вкладці «Вид» встановіть прапорець навпроти пункту «Використовувати прапорці для елементів»

Після цього біля файлів і папок з’явиться місце, в яке ви зможете встановлювати прапорці, таким чином, виділяючи файли або папки. Це дозволяє відмовитися від використання клавіатури під час виділення великої кількості елементів.

Автоматично розгортати до поточної папки

Ще одна корисна функція, про існування якої мало хто знає. Як і в попередньому випадку для того щоб включити цю функцію потрібно запустити меню «Параметри папок». На вкладці «Загальне» потрібно увімкнути опцію «Автоматично розгортати до поточної папки».

Після цього при переході по папках в бічній частині вікна буде відображатися всі структура папок. Це дозволить швидко переходити до потрібної папки.

Використання правого бічного меню

У правій частині вікна Провідника також є додаткове меню. Воно вимкнуто за промовчанням і для того щоб його включити, потрібно натиснути на кнопку в верхньому правому кутку вікна.

Після цього відкриється праве бічне меню, в якому ви зможете переглядати фотографії і текстові документи.