Налаштування антивірусу Касперського

34

Антивірус Касперського є одним з найбільш популярних антивірусів на просторі СНД. Цей антивірус відмінно працює відразу після установки і не вимагає яких-небудь дій по його налаштуванні. Але, якщо ви після установки приділіть трохи часу і налаштуєте дану програму, ви зможете краще захистити свій комп’ютер.

Серед звичайних користувачів найбільшою популярністю користуються два антивірусних продукту від лабораторії Касперського: це Антивірус Касперського» і «Kapersky Internet Security». У даній статті ми розглянемо налаштування саме Kapersky Internet Security, оскільки його використовують найчастіше, і він включає в себе всі функції і можливості «Антивірусу Касперського».

Для того щоб увійти в налаштування антивірусу Касперського клікніть правою кнопкою по його іконці в треї і виберіть пункт «Налаштування». Також можна просто відкрити головне вікно програми і натиснути на посилання «Налаштування».

Отже, перед нами вікно з налаштуваннями антивірусу Касперського, що потрібно налаштувати в першу чергу. Вікно налаштувань розділене на чотири вкладки: Центр захисту, Перевірка комп’ютера, Оновлення та Додаткові параметри.

Почнемо з першої вкладки під назвою «Центр захисту» та першого пункту «Основні параметри».

Настройка Касперского

Тут знаходиться дуже корисна функція «Захист паролем». Активувавши цю функцію, ви зможете захистити антивірус Касперського за допомогою пароля. Захист за допомогою пароля дозволить виключити або змінити налаштування антивірусу без введення пароля. Це дуже корисно, якщо ви не хочете, щоб хтось крім вас зраджував налаштування антивірусу.

Настройка Касперского

Інші налаштування на вкладці «Центр захисту» можна залишити за замовчуванням.

Переходимо до вкладки «Перевірка комп’ютера». Тут вибираємо пункт «Перевірка важливих областей». Автоматичний запуск цієї функції за замовчуванням вимкнено.

Настройка Касперского

Для того щоб включити автоматичну перевірку важливих областей тиснемо на кнопку «Режим запуску».

Настройка Касперского

У діалоговому вікні можна настроїти параметри для автоматичного запуску функції «Перевірка важливих областей». Дана перевірка не займає багато часу і системних ресурсів, тому краще виконувати її щодня.

Зберігаємо налаштування і переходимо на вкладку «Оновлення».

Настройка Касперского

Тут потрібно переконатися, що антивірус Касперського оновлюється автоматично. Поруч з кнопкою «Режим запуску» повинно бути зазначено «Автоматично». Якщо це не так тиснемо на кнопку «Режим запуску» і встановлюємо автоматичне оновлення.

Це всі базові налаштування Касперського, які треба виконати на кожному комп’ютері.