Найшвидший браузер

56

Який браузер найшвидший? Це питання цікавить багатьох користувачів. Найшвидший браузер дозволяє витрачати менше часу на очікування завантаження сторінки. Що особливо актуально, якщо у вас не занадто швидкий Інтернет.

Використовуючи найшвидший браузер, ви можете працювати набагато ефективніше. Більше того, висока швидкість завантаження сторінок значно підвищує рівень комфорту, працювати з найшвидшим браузером одне задоволення.

Браузери вже дуже давно конкурують між собою за право називатися найшвидшим браузером. І різних дослідженнях швидкості браузерів переможці теж були різні.

Одним з останніх таких досліджень стала робота фахівців із компанії Compuware. Для визначення швидкості браузерів були проаналізовані дані про більше ніж 1,8 мільярди завантажень сторінок, приблизно 200 веб-сайтів. При цьому дослідження проводилося на реальних даних, отриманих від реальних користувачів.

В кінці літа 2011 року компанія опублікувала результати своїх досліджень і назвала найшвидший браузер. Тоді переможцем виявився веб-браузер Google Chorome. Середня швидкість завантаження сторінки у останньої версії Google Chorome склала 3,433 секунди.

Самый быстрый браузер

Другу позицію в рейтингу найшвидших браузерів Firefox посів. Середній результат для останньої версії цього браузера склав 3,9 секунди. Більш старі версії Firefox показали трохи гірші результати.

Аутсайдерами в цій гонці стали браузери Safari від Apple, і всім знайомий Internet Explorer компанії Microsoft. Веб-браузер Safari 5 показав дуже скромний результат в 4,5 секунди, а Internet Explorer був навіть повільніше. Найгірший результат дослідники зафіксували у веб-браузера Safari 4, його швидкість завантаження сторінок склала більше 6 секунд.

Крім швидкості завантаження сторінок фахівці Compuware також досліджували швидкість рендеринга, тобто швидкість, з якою браузер виводить видиму частину сторінки на екран. За цим показником веб-браузер Firefox зміг обійти Google Chorome. Результат для браузера Firefox склав 2,18 секунди, у той час як Google Chorome показав час 2,374 секунди.

Враховуючи невелике відставання Firefox по швидкості завантаження сторінки і більш швидкий рендеринг сторінок, порівняно з Google Chorome, звання найшвидшого браузера заслужили обидва цих браузера.