На флешці не видно файлів

287

На даний момент, флеш-накопичувачі є основним способом транспортування даних. Щоб скопіювати файли користувачі щодня підключають свої флешки до десятків різних комп’ютерів. Не дивно, що розробники шкідливих програм дуже часто використовують флешки для поширення шкідників.

Підключивши свою флешку до зараженому вірусами комп’ютера, ви моментально станете жертвою вірусної атаки. На флешку копіюється вірус, а ваші файли піддаються модифікації. У більшості подібних випадків, після зараження флешки вірусом спостерігається наступна картина: на флешці не видно файлів, здається, що диск повністю порожній. Але, при перевірці зайнятого місця виявляється, що файли займають вільне місце на диску. Відповідно нічого не вилучено, просто у вас немає доступу до файлів. У даній статті ми розповімо про те, як вирішити подібну проблему.

Крок № 1. Перевірте наявність антивіруса.

Якщо на флешці не видно файлів — значить, вона заражена вірусами. Тому не варто підключати її до всіх комп’ютерів поспіль, в надії, що на одному з комп’ютерів ваші файли стануть доступні. Так ви тільки поширюєте вірус, і робите добру послугу вирусописателю.

Підключати заражену флешку можна тільки до тих комп’ютерах, які захищені антивірусом. Перед підключенням флешки потрібно переконатися, що антивірус запущений і працює. Комп’ютери з відключеним або выгруженным антивірусом також стануть жертвою зараження.

Крок № 2. Перевірка флешки на віруси.

Після підключення флешки перше, що необхідно зробити, це виконати повну перевірку флеш-накопичувача на віруси. Для цього відкрийте «Мій комп’ютер», правою кнопкою мишки на флешці і запустіть перевірку на віруси.

Крок № 3. Включити відображення прихованих файлів.

Після того як перевірка на віруси закінчена з флешкою можна працювати. Якщо на флешці не видно файлів це означає, що вони приховані. Для перегляду прихованих файлів вам необхідно включити відповідну функцію.

Для цього в будь-якому вікні затисніть клавішу Alt і відкрийте меню «Сервіс — Параметри папок».

У вікні, перейдіть на вкладку «Вид». Тут потрібно зняти позначку навпроти пункту «Приховувати захищені системні файли» і встановити позначку навпроти «Показувати приховані файли, папки і диски».

Крок № 4. Перегляд прихованих файлів на флешці.

Після цих дій потрібно знову відкрити флешку. Тепер ви можете побачити приховані файли та папки. Приховані файли і папки відображаються з напівпрозорими іконками, завдяки цьому їх легко відрізнити від звичайних файлів і папок.

Для того щоб перетворити приховані файли і папки в нормальні досить викликати властивості об’єкта і зняти позначку навпроти пункту «Прихований».