Лазерний принтер для дому. Як вибрати?

38

Лазерні принтери вже давно завоювали величезну популярність. Причому не тільки як офісна техніка. Зараз лазерні принтери для дому також відвоювали значну частину ринку у струминних пристроїв.

Ми вже расказывали як вибрати принтер для будинку і як вибрати МФУ для дому. Тепер спробуємо розібратися, чому все більше людей обирають саме лазерні принтери для дому. Лазерні принтери мають ряд переваг, які роблять їх більш привабливими для використання в домашніх умовах. Але ці пристрої не ідеальні і тому, вибираючи лазерний принтер для будинку, варто звернути увагу на ряд особливостей.

Переваги лазерних принтерів для будинку

  • Як правило, лазерні принтери набагато економічніше своїх струминних аналогів. Картриджі лазерних принтерів витрачаються значно повільніше, що дозволяє заощадити. Особливо це помітно при використанні чорно-білого лазерного принтера.
  • Лазерні принтери відрізняються більш чіткою печаткою. Завдяки просунутої технології друку лазерні принтери дозволяють навіть в домашніх умови отримувати дуже якісну картинку на папері.
  • Найчастіше, швидкість друку лазерних принтерів значно вище.

Недоліки лазерних принтерів для будинку

  • Як правило, лазерні принтери складно заправляти самостійно. Тому якщо ви не фахівець у цій галузі, вам доведеться здавати картридж на заправку в спеціалізовану фірму. Доброї зараз цим займаються дуже багато фірм, і знайти таку неподалік від будинку не складе праці.
  • Лазерні принтери володіють великими габаритами і займають більше місця в порівнянні зі струминними аналогами.
  • Під час роботи лазерні принтери виробляють більше шуму.

Технологія лазерного друку

Кілька прикладів популярних лазерних принтерів для будинку

  • HP LaserJet Pro P1102 — принтер, A4, друк лазерний чорно-біла, 18 стор/хв ч/б, 600?600 dpi, подача: 150 лист., висновок: 100 лист., пам’ять: 2 Мб, USB
  • Canon i-SENSYS LBP6000 — принтер, A4, друк лазерний чорно-біла, 18 стор/хв ч/б, 2400?600 dpi, подача: 150 лист., висновок: 100 лист., USB
  • Xerox Phaser 3140 — принтер, A4, друк лазерний чорно-біла, 18 стор/хв ч/б, 1200?600 dpi, подача: 251 лист., висновок: 80 лист., пам’ять: 8 Мб, USB
  • Samsung CLP-320 — принтер, A4, друк лазерний кольоровий, 4-кольорова, 16 стор/хв ч/б, 4 стор/хв (цветн., 2400?600 dpi, подача: 130 лист., висновок: 80 лист., пам’ять: 32 Мб, USB

Всі вище перераховані лазерні принтери відмінно справляються зі всіма завданнями, які вам доведеться вирішувати, друкуючи документи вдома. Більш того, купуючи популярну модель принтера можна бути впевненим у тому, що картриджі та інші витратні матеріали для його ремонту та заправки будуть у наявності ще довгі роки. Вдалої покупки.