Кращі торрент трекери Росії

41

Торрент трекери – це сайти, які дозволяють обмінюватися файлами за допомогою протоколу BitTorrent. Обмін файлами по даному протоколу походить від користувача до користувача. Це дозволяє забезпечувати велику швидкість завантаження і стабільність. В даному матеріалі ми розглянемо кращі торрент трекери Росії і спробуємо скласти якийсь їхній рейтинг.

RuTracker.org

Рутрекер або колишній Торрентс.ру — король серед російських торрент трекерів. Він цілком заслужено вважається кращим торрент трекером Росії, а останні зміни на цьому сайті тільки підтверджують це звання. Не так давно на РуТрекере повністю скасували будь-які обмеження пов’язані з рейтингом і кількістю завантажених і відвантажених даних. Єдине, що потрібно від користувача — реєстрація. Зареєструвавшись на сайті, ви зможете качати, скільки захочете без жодних обмежень та ризику отримати блокування аккаунту.

rutor.org

Рутор — другий за популярністю торрент трекер Росії. Також як і на Рутреке тут немає ніяких обмежень пов’язаних з рейтингом. Більш того, на відміну від Рутрекера, на Руторе навіть не потрібно реєструватися. Але, у Рутора є і недоліки: поганий опис роздач, низька якість поширюваних матеріалів і маленька кількість людей на роздачах. За всім цим параметрам Рутор сильно поступається перед Рутрекером.

tfile.me

Тфайл — досить старий і щодо популярний торрент трекер. Як і на Руторе, тут не потрібно реєструватися і дотримуватися якісь правила, що стосуються рейтингу. За якістю роздач і кількості людей на роздачах даний торрент трекер значно поступається сайту RuTracker.org.

PornoLab.net

Порнолаб.ні — це филал Рутрекера. Ще у часи, коли Рутрекер називався Торрентс.ру, розділ з матеріалами для дорослих перенесли на окремий сайт. Таким чином і з’явився Порнолаб.немає. На даний момент, це сайт є найкращим торрент трекером Росії, серед трекерів спеціалізуються на матеріалах для дорослих. Тут все ще враховується рейтинг. Від величини рейтингу залежить кількість торрентів, які ви можете скачувати за добу.

nnm-club.ru/forum/

Трекер nnm-club.ru є філією сайту nnm.me. Для скачування з цього торрент трекера необхідна реєстрація, враховується рейтинг. Сайт nnm-club.ru можна вважати кращим торрент трекером Росії за кількістю представленого програмного забезпечення. Тут можна завантажити навіть ті програми, роздачі яких були видалені на інших торрент трекерах.

Kinozal.tv

Kinozal.tv – досить старий торрент трекер, який спеціалізується в першу чергу на кінофільмах. Тут можна знайти практично будь-який фільм. Всі роздачі дуже якісно оформлені. Завантажуючи, ви будете точно впевнені в тому, що в результаті отримаєте. На сайті враховується обсяг завантажених і відвантажених файлів, розраховується рейтинг.