Краща материнська плата 2013 року

117

Материнська плата це основа для будь-якого комп’ютера. Саме від її можливостей залежать можливості вашого комп’ютера в цілому. Тому дуже важливо максимально відповідально підійти до вибору материнської плати. У даній статті ми розповімо про кращих материнських платах 2013 року. Такі плати будуть корисні, якщо ви збираєте топовий комп’ютер і не хочете йти на компроміс з ціною.

Кращі материнські плати 2013 року для процесорів Intel

MSI Z87 XPOWER – це найкраща материнська плата 2013 року для процесорів Intel від компанії MSI. Компанія MSI постаралася включити в цю плату всі свої напрацювання, і в результаті вийшло безкомпромісне рішення, яке задовольнить вимоги навіть самого просунутого користувача

Дана плата побудована на базі чіпсета Intel Z87, вона оснащується Socket 1150 і підтримує процесори останнього покоління Intel. Плата має форм-фактор XL-ATX і її габарити складають 345?264 мм На задній панелі материнської плати розміщені: PS/2, два USB 2.0, вісім USB 3.0, RJ45, два HDMI, DisplayPort, шість позолочених аудіо роз’ємів, оптичний S/PDIF, кнопка скидання налаштувань BIOS, коннектори від модуля бездротового зв’язку. На самій платі розміщені п’ять повнорозмірних слотів PCI-Express x16 і два PCI-E x1. До плати можна підключити сім вентиляторів з PWM-управлінням. У верху плати розміщені кнопки включення, перезавантаження, а також кнопки для розгону процесора. Для підключення жорстких дисків передбачено 10 портів SATA 3.0.

ASUS Maximus VI Extreme – на даний момент краща материнська плата від компанії ASUS. Як і попередня плата, Maximus VI Extreme побудована на базі чіпсета Intel Z87 і оснащується Socket 1150, а її габарити складають 305х244 мм (форм-фактор Extended ATX). На задній панелі материнської плати ASUS Maximus VI Extreme можна знайти: 6 портів USB 3.0, пара USB 2.0, Ethernet, 2 порти HDMI, DisplayPort, PS/2, 6 аудіо виходів і цифровий оптичний вихід S/PDIF.

ASUS Maximus VI Extreme

Для підключення накопичувачів ця плата оснащена десятьма портами SATA 3.0. А для підключення додаткових компонентів передбачено п’ять повноформатних PCI Express x16, а також одним PCI Expess x4.

GIGABYTE G1.Sniper 5 – краща материнська плата 2013 року від компанії GIGABYTE. Як і попередні плати, вона побудована на базі чіпсета Intel Z87 та підтримує процесори останнього покоління від компанії Intel.

GIGABYTE G1.Sniper 5

На задній панелі плати GIGABYTE G1.Sniper 5 розміщені такі порти: PS/2, шість USB 3.0, два USB 2.0, пара RJ45, два HDMI і DisplayPort. Для підключення акустики передбачено п’ять позолочених аудіо роз’ємів, а також оптичний і коаксіальний S/PDIF. Для підключення комплектуючих передбачені чотири повнорозмірних слота PCI-E x16, три слоти PCI-E x1. В один із слотів PCI-E x1 підключається комплектна плата для бездротового зв’язку.

Кращі материнські плати 2013 року для процесорів AMD

ASUS Crosshair V Formula-Z – найкраща материнська ASUS для процесорів від AMD. Дана плата побудована на базі чисета AMD 990FX і оснащується роз’ємом Socket AM3+.

ASUS Crosshair V Formula-Z

На задній панелі материнської плати ASUS Crosshair V Formula-Z розміщені такі порти: вісім USB 2.0, чотири порти USB 3.0, універсальний PS/2, External SATA, мережевий порт, шість аудіо виходів. Крім двох External SATA на задній панелі плата отримала 8 портів SATA 3.0. Для підключення комплектуючих на платі передбачені чотири повноформатних PCI Express x16, а також пара PCI Express x1.

ASRock 990FX Extreme9 – найкраща материнська плата 2013 року від компанії ASRock для процесорів від AMD. Також як і Crosshair V Formula-Z, дана плата побудована на базі чіпсету AMD 990FX і оснащується роз’ємом Socket AM3+.

ASRock 990FX Extreme9

На задній панелі плати передбачені такі порти: два порти PS/2, чотири швидкісні порти USB 3.0 і чотири USB 2.0, два порти eSATA, FireWire, шість аудіо виходів, мережевий порт, а також оптичний і коаксіальний S/PDIF. Для підключення комплектуючих передбачено 4 слота PCI Express x16, один слот PCI Express x1, а також один PCI. Для підключення накопичувачів плата оснащена шістьма портами SATA 3.0.